Barınak Günlüğü

Engelli dostlarımız

Engelli dostlarımız

12974328_nHavalar artık ısındı 😊Engelli dostlarımız da güneşlenmek, traş olmak, sevilmek, elden beslenmek kısaca özel ilgi istiyorlar. Müsait günlerinizde haftada, 15 günde, ayda, yılda 1 gelebilir, onlara pozitif enerji ve moral verebilirsiniz.
Eminim onlara bu moral çok iyi gelecek, yalnız olmadıklarını hissedecekler.

Bu arada Yağmur oğlan bildiğiniz gibi yüksek tansiyon hastası oldu , her gün ilaçları özel yemekleri veriliyor. Yıllardır Banu annesi ona karşı farklı bir sevgi besler, bu pazar da geldi ilgilendi. Yanlarına gittim “çok iyi bol bol sevildi” dedim.

“Yemek yedi mi” diye sordum Banu ve Arzu anne ye “evet yedi” dediler, “doydu mu” dedim, tabii tabii sadece sevgi istiyor dediler. Oysa ben yağmurun karnının tam doymadığını hissettim (Köpeklere Fısıldayan kadınım ya😜) “karnı aç” dedim “yok tok” dediler. Ben yaş mama verdim elimden yedi, hala doydu diyorlar, doymadı bence hemen kuru mama yedirdim, sonrada 1 tas su içti. Birde masajla çişini yaptırdım.

“ohh be bunlar benim ne istediğimi anlamadılar Meral anne” der gibi baktı yağmur oğlan😋 Eee annelik ile cici annelik farklı 😊Sizler de barnağımıza gelip engelli, kanser, yaşlı kısaca sona yaklaşmış olan dostlarımızla yakından ilgilenebilir onlara faydalı olabilmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Yedikule Sevgi evi bizimle aynı duyguları paylaşan ruh ikizlerimize, Bİnlerimize, Onbinlerimize kısaca herkese kapıları açıktır.

Mevlana hazretlerinin dediği gibi “GEL KİM OLURSAN OL GENE DE GEL”
BEKLİYORUZ SEVGİ EVİMİZE HAFTANIN 7 GÜNÜ 10.30-15.00 ARASI ZİYARET SAATLERİMİZ.

Gönüllü başvuru formunu önceden doldurursanız sizi daha iyi tanımış oluruz. Gönüllü Başvuru formu>>

12920541_n 12924320_n 12985375_n 12985555_n

Barınak Günlüğü

More in Barınak Günlüğü

 • Kärcher

  Alman temizlik devi Kärcher firması sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu yıl da barınağımıza profesyonel ekipmanlar ve ekipleri...

 • Borusan Yalın 6 Sigma &CRM

  Borusan Yalın 6 Sigma &CRM departmanı çalışanları Burçin Annemiz organizasyonu ile “Küçük Ahmet Hayvan Barınağında “hikaye kitabımız...

 • El Cezire Tv

  El Cezire Tv sokak hayvanları ile ilgili Belgesel çekimi için geldiler. Türkiye deki sahipsiz sokak hayvanları sorunu...

 • Era

  Sevgili Era kızımızın doğum günü okul da kutlandı. Hülya annemiz Era nın okul arkadaşlarının hepsine “Küçük Ahmet...

 • Doğuş grubu

  Doğuş grubu 50 den fazla grubu ile ziyaretimize geldiler. Duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ederiz .

 • Era ziyerete geldi

  Hülya anne, Doğu baba Era kızı ilk kez barınaga getirdi 🙏Küçük Ahmet barınakta hikaye kitabından Era nın okul...