Barınak Günlüğü

kabahat süt anne oldu

kabahat süt anne oldu

Resim 763
Hasdal Barınağından 10 yavrusu ile hayvanseverlerce alınan golden anne maalesef dün gönüllü annenin evinde melek olmuş.Geride 15 günlük 10 adet yavru kaldı.
Gönüllü Tuna arkadaşımız çeşitli gruplara yazarak 10 öksüz bebeğe gönüllü anne arayışına girdi her zamanki gibi maalesef tık yok.Ölüm sessizliği.Bu camia da şunu anladım yardım çağrılarına karşı duyarsız kalınıyor ama birilerini  çekiştirmeye ,kusur bulma eleştirme vb yazışmalar  o kadar duyarlılık varki  yüzlerce yorum yapılıyor.Bence artık bundan vazgeçmek yani insanlarla uğraşmak yerine esas amaç olan muhtaç hayvancıklara odaklanmak boş yere vakit geçirmemek gerekiyor.
Evet konumuza dönersek kabahat kız karnı burnunda barınağın önündeki yola atılmıştı.2 gün sonra doğum yaptı 10 kabahatı oldu fakat geçirdiği travmalardan dolayı 10 bebeği de teker teker melek oldu .Son 2 yavru da dün melek olmuştu.Bugüne bebeksiz girdi internet de annesi ölen 15 günlük bebekler için yardım çağrısını görünce tuna arkadaşa getirin iyi huylu anne memeleri süt dolu üstelik kabul edecektir bebekleri.
Tuna anne hemen anadolu yakasındaki gönüllü anneden bebekleri aldı getirdi .Ve mutlu son Kabahat ın yeniden 10 kabahatı oldu .
Şimdi sıra sizde makarna,süt,bayat ekmek yaş ve kuru mama desteği bekliyoruz.

Barınak Günlüğü

More in Barınak Günlüğü

 • Doğuş grubu

  Doğuş grubu 50 den fazla grubu ile ziyaretimize geldiler. Duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ederiz .

 • Era ziyerete geldi

  Hülya anne, Doğu baba Era kızı ilk kez barınaga getirdi 🙏Küçük Ahmet barınakta hikaye kitabından Era nın okul...

 • Şişli İtalyan Koleji

  Şişli İtalyan Koleji ziyareti Veli ve öğretmenler barınaktan hayvan sahiplenme ile ilgili çocuklara yönelik bilinçlendirici eğitici “küçük...

 • Sarıyer Doğa Kolleji

  Sarıyer Doğa Kolleji Ziyaretimize geldi.

 • DLLH

  dllh çalışanları barinagimiza ziyarete geldiler

 • 4 Ekim ziyaretçilerimiz

  Sevgiye doğru sıralandik. 4 Ekim hayvanları koruma günü münasebeti ile şahane bir gün yaşadık.