Barınak Günlüğü

Vicdan

Vicdan

Poşetle sahil yoluna terk edilen dişleri bile olmayan vicdan kız yuva bulmuş ismi minik olmuştu 🙏Minik nene nin sıcacık evinde ki mutluluğu (vazgeçilemeyen tutkusu kedi maması 😋)

YUVA BULDU Vicdan kız (poşetle sahil de bankın dibine terk edilmiş çok yaşlı kör o no Terrier)

92740975025_nVildan kız sokakta tekme ATILMIŞ beyin travması olarak 1 ay önce BARINAĞIMIZA geldi 3 hafta boyunca özel ilgi ve tedavi ile mide sondası ile beslendi şimdi iyileşti 1.5 aylık tekme atıldığı Zaman sadece 1 aylık kadardı 😫Çok nazlı yemek seçiyor ton balığı tavuk peynir severek yiyor wc Kumu bilmiyor mırmır sevgi dolu kucaktan inmek istemiyor adı Vildan soyadı nazlı❤️Her 2 kadersiz de yuva arıyor . İnsan EVLATLARINDAN oluşan aile bulmak tek amacımız. kedi köpek anlaşamaz derler aksine anlaşabiliyorlar.

 

17 Ekim 2016
3485801811_nGerçekten artık sözün bittiği yerdeyim. Pazar günü Yedikule sahilde gezmeye giden gençler, bir poşet görüyor bankın önüne bırakılmış. Önce bombalı poşet sanıyorlar, polisi arayalım mı diye tartışırken poşet in kımıldaması ile merakla gidiyorlar.

Poşeti arayalınca içinden dişleri bile olmayan yaşlı o numara Terrier çıkıyor. “İyi ki polisi aramadık yoksa hayvancağız bombalı paket diye fünye ile patlatılacaktı” diye rahat bir nefes alıyorlar. Doğruca poşeti alıp bize getiriyorlar.

Köpeğin hali içler açısı 2.5 kg ancak bir yere sığdıramadınız be vicdansız sahip. ismini VİCDAN koydum.Vicdan kız son zamanlarını rahat geçirebileceği bir yuva arıyor. Memelerinde tümör var gözleri de kataraktlı cilt problemleri var yani her tür olumsuz şey var. Atılma sebebi de bu olabilir. Oysa evinize bir CANLIYI ALIRKEN 15 sene yapacağını biliyorsunuz, hastalıkta, yaşlılıkta terk etmek üstelik vicdansızca poşetle sahile bırakıp kaçmak ne derece etik.

61486836278659961_n

Barınak Günlüğü

More in Barınak Günlüğü

 • DLLH

  dllh çalışanları barinagimiza ziyarete geldiler

 • 4 Ekim ziyaretçilerimiz

  Sevgiye doğru sıralandik. 4 Ekim hayvanları koruma günü münasebeti ile şahane bir gün yaşadık.

 • Therese

  Gönüllümüz Therese bir İsveç li. 1 senedir düzenli olarak haftada 2 gün barınağımıza geliyor engelli kedi evimiz...

 • Tunç baba ve Özlem anne

  Grafiti ile barınağımızı güzelleştiren gönüllü Tunç baba ve Özlem anne ye emeklerinden dolayı çok tşk ederiz.

 • Hülya Koçyiğit

  Sevgili Hülya Koçyiğit barınağımızdan pinky kızımızı sahiplendi satın almayıp barınaktan sahiplenmeyi tercih ettiği için teşekkür eder örmek...

 • Ayça

  Kısmetse olur programının AYÇA sı ziyaretimize geldi tam bir hayvansever çiço ile sarmaş dolaş20