Barınak Günlüğü

Vicdan

Vicdan

Poşetle sahil yoluna terk edilen dişleri bile olmayan vicdan kız yuva bulmuş ismi minik olmuştu 🙏Minik nene nin sıcacık evinde ki mutluluğu (vazgeçilemeyen tutkusu kedi maması 😋)

YUVA BULDU Vicdan kız (poşetle sahil de bankın dibine terk edilmiş çok yaşlı kör o no Terrier)

92740975025_nVildan kız sokakta tekme ATILMIŞ beyin travması olarak 1 ay önce BARINAĞIMIZA geldi 3 hafta boyunca özel ilgi ve tedavi ile mide sondası ile beslendi şimdi iyileşti 1.5 aylık tekme atıldığı Zaman sadece 1 aylık kadardı 😫Çok nazlı yemek seçiyor ton balığı tavuk peynir severek yiyor wc Kumu bilmiyor mırmır sevgi dolu kucaktan inmek istemiyor adı Vildan soyadı nazlı❤️Her 2 kadersiz de yuva arıyor . İnsan EVLATLARINDAN oluşan aile bulmak tek amacımız. kedi köpek anlaşamaz derler aksine anlaşabiliyorlar.

 

17 Ekim 2016
3485801811_nGerçekten artık sözün bittiği yerdeyim. Pazar günü Yedikule sahilde gezmeye giden gençler, bir poşet görüyor bankın önüne bırakılmış. Önce bombalı poşet sanıyorlar, polisi arayalım mı diye tartışırken poşet in kımıldaması ile merakla gidiyorlar.

Poşeti arayalınca içinden dişleri bile olmayan yaşlı o numara Terrier çıkıyor. “İyi ki polisi aramadık yoksa hayvancağız bombalı paket diye fünye ile patlatılacaktı” diye rahat bir nefes alıyorlar. Doğruca poşeti alıp bize getiriyorlar.

Köpeğin hali içler açısı 2.5 kg ancak bir yere sığdıramadınız be vicdansız sahip. ismini VİCDAN koydum.Vicdan kız son zamanlarını rahat geçirebileceği bir yuva arıyor. Memelerinde tümör var gözleri de kataraktlı cilt problemleri var yani her tür olumsuz şey var. Atılma sebebi de bu olabilir. Oysa evinize bir CANLIYI ALIRKEN 15 sene yapacağını biliyorsunuz, hastalıkta, yaşlılıkta terk etmek üstelik vicdansızca poşetle sahile bırakıp kaçmak ne derece etik.

61486836278659961_n

Barınak Günlüğü

More in Barınak Günlüğü

 • Kärcher

  Alman temizlik devi Kärcher firması sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu yıl da barınağımıza profesyonel ekipmanlar ve ekipleri...

 • Borusan Yalın 6 Sigma &CRM

  Borusan Yalın 6 Sigma &CRM departmanı çalışanları Burçin Annemiz organizasyonu ile “Küçük Ahmet Hayvan Barınağında “hikaye kitabımız...

 • El Cezire Tv

  El Cezire Tv sokak hayvanları ile ilgili Belgesel çekimi için geldiler. Türkiye deki sahipsiz sokak hayvanları sorunu...

 • Era

  Sevgili Era kızımızın doğum günü okul da kutlandı. Hülya annemiz Era nın okul arkadaşlarının hepsine “Küçük Ahmet...

 • Doğuş grubu

  Doğuş grubu 50 den fazla grubu ile ziyaretimize geldiler. Duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ederiz .

 • Era ziyerete geldi

  Hülya anne, Doğu baba Era kızı ilk kez barınaga getirdi 🙏Küçük Ahmet barınakta hikaye kitabından Era nın okul...