Barınak

çekmeköy ütopya koleji

çekmeköy ütopya koleji

Çekmeköy Ütopya Koleji 30 öğrenci 6 öğretmen eşliğinde barınağımızı ziyarete geldiler.
Çocuklar evde köpekler için karton kulubeler yapmışlar,kedi kutuları oyuncaklar getirmişler.Çocuklar önce barınak hakkında bilgilendiler sonrada  barınağı gezip bizim şımarık köpoşlarımızla  hemen kaynaştılar .Ziyaret için öğretmenlerinin ayırdığı sınırlı saat süresi dolunca gitmemek için çok yalvardılar :) Ama süreleri dolmuştu ve okula geri dönmeleri gerekiyordu.
Sevgili çocuklar, sizler umut çiçeklerimizsiniz  biz yetişkinlerin.Biliyorum ki siz sahiplendiğiniz bir canlıyı asla terk etmeyeceksiniz ,çünki hiç bir canlı terk edilmeyi hak etmiyor .
Okullar ziyarete bekliyoruz her zaman çocuklar çok istekli yedikule barınağımıza  gelmek görmek bilgilenmek hayvanlarımıza dokunmak istiyorlar o kadar çok mail alıyorum ki bu yönde.Tavsiyem öğrenciler olarak organize olun ve öğretmenlerinize talebinizi bildirin ki gerekli izinleri alınsın ve sonra okul olarak bizleri ziyarete gelinnn.

Barınak

More in Barınak

 • Magazin 8

  Magazin 8 programında “SATIN ALMA SAHİPLEN” mesajı verildi ve Sevgili Hülya Koçyiğit barınağımızdan melez bir patili dost...

 • CNN Türk haberi

  http://www.ajanspress.com.tr/New_Video_stream/2017/07/26/CD19742114.mp4  

 • Bebek kediler

  3 bebek kedi. Göbek bağları bile üzerinde. Daha 1-2 günlükler. Acil süt anne arıyorlar.

 • Şişli Terakki Okulu

  Şişli Terakki Okulu sevgili öğrencileri Köstebek kulübü kurmuşlar ve kulüp bünyesinde yapmış oldukları etkinlik ile de barınak...