Barınak

okullar,çocuklar iyi ki varsınız:))))

okullar,çocuklar iyi ki varsınız:))))

Topkapı Doğa koleji öğrenci meclisinden hayvansever çocuğumuz Zeynep Vanlının önderliğinde   rehber öğretmen Özgür Güçlü ile 5 öğrenci okulda yaptıkları kampanya sonucunda topladıkları yardımları barınağımıza teslim ettiler.

 

 

Bahçelievler Türkiye Gazetesi Ticaret Meslek Lisesi 9-10-11.ci sınıflar öğretmen Esil Kırçiçek eşliğinde 23 öğrenci ile barınağımızı ziyarete geldiler.İhtiyaç malzemesi bağışında bulundular.

 

 

 
Bayrampaşa Rıfat Canayakın Lisesi Edebiyat Öğretmeni Salih Özder eşliğinde 18 öğrenci 11.sınıf B-H sınıfları ziyarete geldi.İhtiyaç malzemeleri bağışında bulundular.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barınağımızdaki sahipsiz hayvanlarımızı,gerek okul olarak,gerek hayvansever bireyler olarak,gerekse de  aile olarak ziyarete gelen ,yardım malzemesi getiren tüm duyarlı dostlara sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız :)

 

 

Barınak

More in Barınak

 • Kärcher

  Alman temizlik devi Kärcher firması sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu yıl da barınağımıza profesyonel ekipmanlar ve ekipleri...

 • Cafe de doğum günü

  Bugün pazar Yedikule de kahvaltı ve doğum günü partisi kutlanıyor.

 • Özel yıldız Koleji

  Özel yıldız Koleji tüm ilkokulu kısmı ziyarete geldi ve 80 çocuğumuz için Küçük Ahmet Hayvan Barınağında hikaye...

 • Hobyarlı Ahmet Paşa ilköğretim

  Hobyarlı Ahmet Paşa ilköğretim okulu anasınıfı barınağımızı ziyarete geldiler.

 • İta Okulları

  İta Okulları ziyareti Veli ve öğretmenler barınaktan hayvan sahiplenme ile ilgili çocuklara yönelik bilinçlendirici eğitici “küçük ahmet...

 • Sarıyer Doğa Kolleji

  Sarıyer Doğa Kolleji Ziyaretimize geldi.