Barınak

okullar,çocuklar iyi ki varsınız:))))

okullar,çocuklar iyi ki varsınız:))))

Topkapı Doğa koleji öğrenci meclisinden hayvansever çocuğumuz Zeynep Vanlının önderliğinde   rehber öğretmen Özgür Güçlü ile 5 öğrenci okulda yaptıkları kampanya sonucunda topladıkları yardımları barınağımıza teslim ettiler.

 

 

Bahçelievler Türkiye Gazetesi Ticaret Meslek Lisesi 9-10-11.ci sınıflar öğretmen Esil Kırçiçek eşliğinde 23 öğrenci ile barınağımızı ziyarete geldiler.İhtiyaç malzemesi bağışında bulundular.

 

 

 
Bayrampaşa Rıfat Canayakın Lisesi Edebiyat Öğretmeni Salih Özder eşliğinde 18 öğrenci 11.sınıf B-H sınıfları ziyarete geldi.İhtiyaç malzemeleri bağışında bulundular.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Barınağımızdaki sahipsiz hayvanlarımızı,gerek okul olarak,gerek hayvansever bireyler olarak,gerekse de  aile olarak ziyarete gelen ,yardım malzemesi getiren tüm duyarlı dostlara sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız :)

 

 

Barınak

More in Barınak

 • Sahakyan Nunyan okulu

  Sahakyan Nunyan okulu barınağımızı ziyarete geldiler.

 • İstek Atanur Oğuz okulu

  İstek Atanur Oğuz okulundan bahar öğretmen anaokulları ile bir proje başlatarak barinagimiz için yardım malzemeleri toplamışlar sevgili...

 • Bahçeşehir koleji

  Bahçeşehir koleji öğrencileri anneleri ile beraber bizden köpek sahiplenen annemizi de yanlarına alarak barinagimizi mamalar temizlik malzemeleri...

 • 4 Ekim ziyaretçilerimiz

  Sevgiye doğru sıralandik. 4 Ekim hayvanları koruma günü münasebeti ile şahane bir gün yaşadık.

 • Leman Kaya Bostancı ilköğretim okulu

  Leman Kaya Bostancı ilköğretim okulu 3 sınıf 55 öğrenci 20 Veli ile Dünya Hayvan hakları haftası dolayısıyla...