Barınak Görüntüleri

özel elma anaokulu

özel elma anaokulu

Sarıyer Özel Elma Anaokulu 19 öğrencisi ile Elmalar,Üzümler ve Çilekler sınıfı olarak barınağımızı ziyarete geldiler.Anaokulu olarak 3 senedir barınağımız ziyarete geliyorlar 1. sene çilek olan çocuklar 2. sene üzüm 3. sene elma sınıfına terfi ediyorlar.
Yani 3 sene önce çilek olan çocuklar şimdi elma olmuşlar :)
Barınağımızın minik felçlisi FRODO ve  COFFE (korkunç pitbull :) çocuklarla sarmaş dolaş vaziyette idi kıskanan  EFE de cüssesine bakmadan  minik ellerin kendisine de dokunmasını istiyordu.Coffe hem uyukluyor hem çocukların kendisini mıncıklamasından  büyük mutluluk  duyuyordu.Nisan ise tavşan gibi poposunu hoplata hoplata yürümeye çalışıyordu. Barınak  cıvıl cıvıl çocuk sesleri ve hav hav  köpek sesleri ile  şenlendi.Öğretmenler ihtiyaçlarımızı öğrendiler 20 mayıs da çocuklarla elleri kolları dolu olarak  :) tekrar gelmek üzere ayrıldılar.
3-4 yaş grubu çocuklardan olşan grubun rahatlığı ve neşesi köpeklerden korkan ama korkusunu yenmek isteyen herkese örnek olsun diyoruz.Yedikule köpek korkunuzu yenebileceğiniz  bir sevgi barınağıdır.
Bu hususda oldukça iddialı ve başarılıyız . Korkuyorum   diye ağlayan,sonra ikna olup   barınağı  gezdiğinde  biraz daha kalalım diye öğretmenlerine yalvaran çok çocuk gördüm :)

Barınak Görüntüleri

More in Barınak Görüntüleri

 • Ziyaretçilerimiz

  Bugun oldukça yoğun bir gün oldu. Fransız Notre Dome Dasion sürdürebilir yaşam Klubu, Şişli Meslek yüksek okulu...

 • Kärcher

  Alman temizlik devi Kärcher firması sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu yıl da barınağımıza profesyonel ekipmanlar ve ekipleri...

 • Cafe de doğum günü

  Bugün pazar Yedikule de kahvaltı ve doğum günü partisi kutlanıyor.

 • 4 Ekim ziyaretçilerimiz

  Sevgiye doğru sıralandik. 4 Ekim hayvanları koruma günü münasebeti ile şahane bir gün yaşadık.

 • Tunç baba ve Özlem anne

  Grafiti ile barınağımızı güzelleştiren gönüllü Tunç baba ve Özlem anne ye emeklerinden dolayı çok tşk ederiz.