Barınak

farkındamı sın projesi fotoğraf sergisi

farkındamı sın projesi fotoğraf sergisi

Değerli Fotoğraf sanatçısı Ateş Kantürk,sevgili hayvan korumacı dostlarımız Tolga Öztorun ve Tuna Arman ın birlikte başlattıkları Farkındamısın projesinin fotoğrafları sergilenmeye başladı.
24 ünlü ile fotoğraf çekimleri tamamlandı ve  Sergi  5 – 11 Eylül tarihleri arasında Nişantaşı Citys Avm’de sergi katında sizler için sergileniyor. Tüm duyarlı dostlarımızın sergiyi mutlaka gezmesini bekliyoruz.Engelli hayvanlara dikkat çekmek amacıyla başlatılan projeye emeği geçen,destek veren herkese sonsuz teşekkürler.
Kokteyl de barınaklar da stand açarak kendilerini tanıttılar.Çünki çekilen fotoğraflar ile isteyen barınak 2012 takvimini oluşturabilecek idi.
Yedikule ailesi olarak gönüllü annelerimiz kokteyl de bulunarak projeye tam destek verdiler.2012 yedikule takvimlerimiz de stand da hazır bulundu sergiye gelen ziyaretçiler sergilenen fotoğrafların takvim de basılı halini görmüş oldu ve arzu eden ziyaretçiler takvimlerimizden alarak barınağımıza destek vermiş oldular.

Barınak

More in Barınak

 • Magazin 8

  Magazin 8 programında “SATIN ALMA SAHİPLEN” mesajı verildi ve Sevgili Hülya Koçyiğit barınağımızdan melez bir patili dost...

 • CNN Türk haberi

  http://www.ajanspress.com.tr/New_Video_stream/2017/07/26/CD19742114.mp4  

 • Bebek kediler

  3 bebek kedi. Göbek bağları bile üzerinde. Daha 1-2 günlükler. Acil süt anne arıyorlar.

 • Şişli Terakki Okulu

  Şişli Terakki Okulu sevgili öğrencileri Köstebek kulübü kurmuşlar ve kulüp bünyesinde yapmış oldukları etkinlik ile de barınak...