Etkinlikler

22 Ekim 2005 cumartesi günü barınak gönüllüleri olarak barınakta toplandık

22 Ekim 2005 cumartesi günü barınak gönüllüleri olarak barınakta toplandık

22 Ekim 2005 cumartesi günü barınak gönüllüleri olarak barınakta toplandık. Şansımıza çok güzel bir hava vardı. Bahçede güneşlendik köpecikleri sevdik. Sonra gönüllü odamızın güzelliğine dayanamayıp birazda orada oturup sohbet ettik.

Çok güzel bir gündü. Sayısı malesef çok olmayan hayvan sever insanlar bir araya toplandık. Hepimizin evinde bahçesinde beslediği hayvanlarla ilgili okadar çok anısı vardıki. Bunları anlatıp, birbirimize yanlız olmadığımızı tekrar gösterdik. Tabii ki meral hanım hepimizi bastırdı. E kolay değil bizim onlarla sınırlı olan hayvanlarımız , onunsa binlerce köpeği var:)

Tatlı muhabbetlerden sonra, sıra barınak için daha neler yapabilirize geldi. Kafa kafaya verip neler yapabileceğimizi konuştuk. O gün doğrusu barınakta köpeklere ilgi göstermek dışında fiziksel olarak birşey yapmadık. Neler yapabileceğimizi paylaştık sadece. Güzel fikirler çıktı ortaya.

Çay içtik, kurabiye yedik. Gönüllü odamıza her fırsatta dalan açık göz köpeklerimizle oynadık. Biz çok eylendik. Bir dahaki toplantımızda sizde bize katılın küçük hayvan hikayelerimiz artsın Meral hanımla yarışalım :)

Duygu Külünkoğlu
Barınak Gönüllüsü

Etkinlikler

More in Etkinlikler

 • 4 Mart

  Arzum anne nin eşi Mahmut Bey in allerjisi varmış ama bugün özel gün Mahmut gel ne olur...

 • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliğimiz için 4 Mart 2018 Pazar günü barınağımızda buluşuyoruz. Her zamanki gibi...

 • Pati Cafe

  Pati cafe bu haftada misafirler  ile doldu taştı. 28 Ocak 2018 Yedikule pati cafe de pazar kahvaltısı...

 • Piyango listesi

  9.sevgi günü kermesimiz piyango listesi( kazananlar )piyango çekilişimiz de boş yok idi .Listede numaraları olmayan arkadaşlar biletleri...

 • Kermes çadırı bir harika

  Hava şartları bahane olmamalı ,yarın saat 12-17 arası sizleri bekliyoruz. Kermes çadırı çok büyük yağış olsa da...

 • Bu pazar Sevgi günü

  Gelin 11 Şubat Pazar saat 12.30’da 9. #SevgiGünü’nde buluşalım… Paylaşmak, gülümsemek, gülümsetmek adına… Geliri bakıma muhtaç hayvanların ihtiyaçları...