Etkinlikler

22 Ekim 2005 cumartesi günü barınak gönüllüleri olarak barınakta toplandık

22 Ekim 2005 cumartesi günü barınak gönüllüleri olarak barınakta toplandık

22 Ekim 2005 cumartesi günü barınak gönüllüleri olarak barınakta toplandık. Şansımıza çok güzel bir hava vardı. Bahçede güneşlendik köpecikleri sevdik. Sonra gönüllü odamızın güzelliğine dayanamayıp birazda orada oturup sohbet ettik.

Çok güzel bir gündü. Sayısı malesef çok olmayan hayvan sever insanlar bir araya toplandık. Hepimizin evinde bahçesinde beslediği hayvanlarla ilgili okadar çok anısı vardıki. Bunları anlatıp, birbirimize yanlız olmadığımızı tekrar gösterdik. Tabii ki meral hanım hepimizi bastırdı. E kolay değil bizim onlarla sınırlı olan hayvanlarımız , onunsa binlerce köpeği var:)

Tatlı muhabbetlerden sonra, sıra barınak için daha neler yapabilirize geldi. Kafa kafaya verip neler yapabileceğimizi konuştuk. O gün doğrusu barınakta köpeklere ilgi göstermek dışında fiziksel olarak birşey yapmadık. Neler yapabileceğimizi paylaştık sadece. Güzel fikirler çıktı ortaya.

Çay içtik, kurabiye yedik. Gönüllü odamıza her fırsatta dalan açık göz köpeklerimizle oynadık. Biz çok eylendik. Bir dahaki toplantımızda sizde bize katılın küçük hayvan hikayelerimiz artsın Meral hanımla yarışalım :)

Duygu Külünkoğlu
Barınak Gönüllüsü

Etkinlikler

More in Etkinlikler

 • Şehrin İyi hali

  Akbank’ın genç gönüllülük programı “Şehrin İyi Hali” için Cuma günü 100 genç barınak bakım ihtiyaçlarında bize destek...

 • Pazar kahvaltıları

  Tüm dostlara merhaba yedikule pati cafe de pazar kahvaltıları başladı. Bugün 20 kişilik Galatasaray Rotarakt Klubu üyeleri...

 • İyi ki doğdun Arzu anne

  İyi ki doğmuşsun Arzu annemiz 🙏❤️Nice uzun sağlıklı mutlu huzurlu yıllara hep birlikte.

 • İmza günü

  Sevgili Çagatay Öztürk (yedikule li clara nın babası) ÖNCE SEN kitabının imza günündeyiz.

 • Bebek Şenliği

  Bebek Şenliği.