Etkinlikler

4 Ekim Dünya Hayvan Hakları gününü gene sevdiklerimizle barınağımızda kutladık

4 Ekim Dünya Hayvan Hakları gününü gene sevdiklerimizle barınağımızda kutladık

Özel Sezin Okulu(bahçeköy), Özel Sahak Nunyan okulu (kocamustafapaşa), Özel Sembol İlkögretim Okulu(bahçelievler), Özel Topkapı Levon Vartuhyan ilkögretim okulu (topkapı) ögrenci ve ögretmenler barınağımzı ziyaret ettiler.

Çocuklar getirdikleri ihtiyaç malzemelerini görevlilere teslim ettiler. Harçlıklarıyla, barınagımızın hediyelik ürünlerinden satın alarak ayrıca barınağa katkıda bulundular.

Tabii bu arada barınağımızın maskotu asistanım havuç bey herkesin sevgilisi oldu çocuklar. Havucu sevmek dokunmak için sıraya girdi. Dokunan, seven, arkaya geçti. Havuç sevm eseansı 10 dk sürdü. Havuç sagır oldugun çocukların elledikten sonraki sevinç çığlıklarını duyamadı ama o da hayatından memnundu, bir sürü minik el onu seviyordu.

Çocuklara günün anlamını ve bir dost edinirken nelere dikkat edilmesi gerektigi köpeklerin on ricasını anlattık. Sorulara cevap verdik güzel bir oldu çocuklar açısından. Ziyaretler bittikten sonra telefonlar gelmeye başladı hemen çünkü çocuklar eve gidince annelerine ne olur bizde bir köpek alalım diye isteklerde bulunmuşlar.

Gelecegin büyükleri çocuklara hayvan sevgisi ve sorumluluklar konusunda bir nebzede olsa faydamız olduysa ne mutlu bize..

Bu günümüzde barınagımızı ziyaret eden
Özel Sezin okulu, Özel Sahak Nunyan ilkögretim okulu, Özel Sembol İlkögretim okulu, Özel Topkapı Vartuhyan ilkögretim okuluna, o güne özel ilk defa bir barınaktan canlı yayın yapıldı bunu sağlayan NTV ekibine çok teşekkür ederiz..

Etkinlikler

More in Etkinlikler

 • 4 Mart

  Arzum anne nin eşi Mahmut Bey in allerjisi varmış ama bugün özel gün Mahmut gel ne olur...

 • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliğimiz için 4 Mart 2018 Pazar günü barınağımızda buluşuyoruz. Her zamanki gibi...

 • Pati Cafe

  Pati cafe bu haftada misafirler  ile doldu taştı. 28 Ocak 2018 Yedikule pati cafe de pazar kahvaltısı...

 • Piyango listesi

  9.sevgi günü kermesimiz piyango listesi( kazananlar )piyango çekilişimiz de boş yok idi .Listede numaraları olmayan arkadaşlar biletleri...

 • Kermes çadırı bir harika

  Hava şartları bahane olmamalı ,yarın saat 12-17 arası sizleri bekliyoruz. Kermes çadırı çok büyük yağış olsa da...

 • Bu pazar Sevgi günü

  Gelin 11 Şubat Pazar saat 12.30’da 9. #SevgiGünü’nde buluşalım… Paylaşmak, gülümsemek, gülümsetmek adına… Geliri bakıma muhtaç hayvanların ihtiyaçları...