Etkinlikler

4 Ekim Dünya Hayvan Hakları gününü gene sevdiklerimizle barınağımızda kutladık

4 Ekim Dünya Hayvan Hakları gününü gene sevdiklerimizle barınağımızda kutladık

Özel Sezin Okulu(bahçeköy), Özel Sahak Nunyan okulu (kocamustafapaşa), Özel Sembol İlkögretim Okulu(bahçelievler), Özel Topkapı Levon Vartuhyan ilkögretim okulu (topkapı) ögrenci ve ögretmenler barınağımzı ziyaret ettiler.

Çocuklar getirdikleri ihtiyaç malzemelerini görevlilere teslim ettiler. Harçlıklarıyla, barınagımızın hediyelik ürünlerinden satın alarak ayrıca barınağa katkıda bulundular.

Tabii bu arada barınağımızın maskotu asistanım havuç bey herkesin sevgilisi oldu çocuklar. Havucu sevmek dokunmak için sıraya girdi. Dokunan, seven, arkaya geçti. Havuç sevm eseansı 10 dk sürdü. Havuç sagır oldugun çocukların elledikten sonraki sevinç çığlıklarını duyamadı ama o da hayatından memnundu, bir sürü minik el onu seviyordu.

Çocuklara günün anlamını ve bir dost edinirken nelere dikkat edilmesi gerektigi köpeklerin on ricasını anlattık. Sorulara cevap verdik güzel bir oldu çocuklar açısından. Ziyaretler bittikten sonra telefonlar gelmeye başladı hemen çünkü çocuklar eve gidince annelerine ne olur bizde bir köpek alalım diye isteklerde bulunmuşlar.

Gelecegin büyükleri çocuklara hayvan sevgisi ve sorumluluklar konusunda bir nebzede olsa faydamız olduysa ne mutlu bize..

Bu günümüzde barınagımızı ziyaret eden
Özel Sezin okulu, Özel Sahak Nunyan ilkögretim okulu, Özel Sembol İlkögretim okulu, Özel Topkapı Vartuhyan ilkögretim okuluna, o güne özel ilk defa bir barınaktan canlı yayın yapıldı bunu sağlayan NTV ekibine çok teşekkür ederiz..

Etkinlikler

More in Etkinlikler

 • Tüyap Kitap Fuarındayız

  Tüyap kitap Fuarı 4. Salon 4103 nolu atandayız dostları bekliyoruz . 4-12 kasım arası.

 • Pati Cafe

  Yedikule Pati Cafe yi çok amaçlı kullanıyoruz. Pazar kahvaltıları, Doğum günü partileri , 5 çayları, hayvanları severek...

 • Şehrin İyi hali

  Akbank’ın genç gönüllülük programı “Şehrin İyi Hali” için Cuma günü 100 genç barınak bakım ihtiyaçlarında bize destek...

 • Pazar kahvaltıları

  Tüm dostlara merhaba yedikule pati cafe de pazar kahvaltıları başladı. Bugün 20 kişilik Galatasaray Rotarakt Klubu üyeleri...

 • İyi ki doğdun Arzu anne

  İyi ki doğmuşsun Arzu annemiz 🙏❤️Nice uzun sağlıklı mutlu huzurlu yıllara hep birlikte.