Etkinlikler

bir nokta da sanat ve tasarım pazarı

bir nokta da sanat ve tasarım pazarı

Resim 9152 Mayıs Pazar günü 1 Nokta da Sanat ve Tasarım Fuarında idik.
Sanat, tasarım, antika, takı, karikatür, resim, heykel, slow food, workshoplar,müzik ve daha birçok süprizin bir arada olduğu , St. Antuan’ın görkemine ev sahipliği yaptığı teras katında kurulan pazar da  birbirinden nezih insanlarla tanıştık. 
İletişim grubu   Sevgili Gonca ve Efe arkadaşımız sayesinde tanıştığımız ve gönüllülerimiz arasına katılan Sevgili  Banu Konyalı nın  organize ettiği standımızda Süeda ve Jale annenin el emeği ile yaptığı ürünleri sergiledik  ve barınağımızı tanıttık.
O gün yapılan bağışlarla 3 çuval mama kazandık barınak için.
Ve o gün bizi çok duygulandıran örnek davranışlarla karşılaştık  23 mayıs da yapacağımız Kermesimiz için standlardan bize ürün bağışı yapıldı .Tabii bu işi organize eden Banu Konyalı ve Didem Çapa ya sonsuz teşekkürler.
2 hafta sonra ki pazar da ( tarihini bildireceğim daha sonra)  standımızda çok özel süprizler olacak ,daha farklı ve ilgi çekici ürünler   mutlaka gelmelisiniz  bekleriz ,süprizleri kaçırmanızı hiç istemeyiz:)
efeee

Etkinlikler

More in Etkinlikler

 • Pazar kahvaltıları

  Tüm dostlara merhaba yedikule pati cafe de pazar kahvaltıları başladı. Bugün 20 kişilik Galatasaray Rotarakt Klubu üyeleri...

 • İyi ki doğdun Arzu anne

  İyi ki doğmuşsun Arzu annemiz 🙏❤️Nice uzun sağlıklı mutlu huzurlu yıllara hep birlikte.

 • İmza günü

  Sevgili Çagatay Öztürk (yedikule li clara nın babası) ÖNCE SEN kitabının imza günündeyiz.

 • Bebek Şenliği

  Bebek Şenliği.

 • Sevgi günü

  Sevgi günü katılan tüm sanatçılarımıza gönüllülerimize katılımcılara çok teşekkür ederiz 🙏❤️Anneler gününü kutluyoruz annelerin kendini anne hissedenlerin...