Etkinlikler

ezel dizinde müjde ve köfte

ezel dizinde müjde ve köfte

Resim 877

Ezel dizi setindeydik .Barınağımızdaki sahipsiz köpişlerimizden seçtiğimiz rol yeteneği fazla:)Müjde ve Köfte  figüranlık yapacaktı, ama bizde( Derya anne ile ben ) kim vurduya gittik :)kısa sürede olsa bizde figüranlık yaptık ne yapalım kader her şey hayvanlar için sonucunda barınağa mama bağışı yapılacaktı.
Ezel dizisi ekibi  bu konuda çok duyarlı hemen mama bağışımızı yaptılar.
 Mama bağışında bulundukları için tüm dizi ekibine özelliklede kamera arkasındaki gizli kahramanımıza (o kendini bilir:)
 tekrar tekrar teşekkür ederiz duyarlılıklarından ve konuk severliliklerinden dolayı… Başarı bu insanların en doğal hakkı alkışlıyoruz :))))
Dizi de bahar rolünü oynayan sevgili dostlaımız  Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı yaklaşık 5 sene önce barınağımızdan OSCAR ı sahiplenmişti gayet güzel bakıyorlar sağolsunlar.Sette karşılaşınca hemen oscarın fotoları gösterdi sedef  ve ziyarete mutlaka geleceklerini söyledi dört gözle elleri kolları dolu vaziyette bekliyoruz .
bahar

Etkinlikler

More in Etkinlikler

 • Pazar kahvaltıları

  Tüm dostlara merhaba yedikule pati cafe de pazar kahvaltıları başladı. Bugün 20 kişilik Galatasaray Rotarakt Klubu üyeleri...

 • İyi ki doğdun Arzu anne

  İyi ki doğmuşsun Arzu annemiz 🙏❤️Nice uzun sağlıklı mutlu huzurlu yıllara hep birlikte.

 • İmza günü

  Sevgili Çagatay Öztürk (yedikule li clara nın babası) ÖNCE SEN kitabının imza günündeyiz.

 • Bebek Şenliği

  Bebek Şenliği.

 • Sevgi günü

  Sevgi günü katılan tüm sanatçılarımıza gönüllülerimize katılımcılara çok teşekkür ederiz 🙏❤️Anneler gününü kutluyoruz annelerin kendini anne hissedenlerin...