Etkinlikler

Haydi gençler ..

Haydi gençler ..

Kayıt yaptıran gençler barınağımızda gönüllü çalışmaya gelecekler ve biletlerini kazanacaklar haydi üniversiteli gençler bu firsatı kaçırmayın.

Akbank Caz Festivali kapsamında düzenlenen sosyal sorumluluk projelerine son başvuru tarihi 25 Eylül

Bu yıl 21 Ekim – 1 Kasım tarihlerinde 25. kez düzenlenecek olan Akbank Caz Festivali müzik severlerle buluşmaya hazırlanırken diğer yandan festival kapsamında gençlerin katılacağı sosyal sorumluluk projeleri de düzenlenecek. Festivalde gönüllü gençler, TURMEPA ile kıyı temizliği etkinliklerine katılacak, Yedikule Hayvan Barınağı Dostları Derneği ile de barınak hayvanlarının bakımına yardımcı olacak.

Akbank Caz Festivali 25. yılını kutlarken cazın en iyileriyle gençlerin en iyilerini buluşturacağı projeye son başvuru tarihi 25 Eylül. 18-26 yaş arasındaki ilk 400 üniversiteli de 25 Eyül – 25 Ekim arasında, TOG, TURMEPA, veya Yedikule Hayvan Barınağı’nın projelerinde gönüllü olarak, 30 Ekim’de gerçekleşecek Belle & Sebastian konserini en önden izleme şansı yakalayacak. Kontenjanlarla sınırlı olan projeye başvurular www.sehriniyihali.com adresinden yapılacak.

Festival kapsamında ayrıca düzenlenecek olan “Kampüste Caz” konserleri de 3 – 13 Kasım tarihlerinde Türkiye’nin farklı şehirlerine konuk olacak.

Kaynak: http://www.milliyetsanat.com/

11999048_10153236065202983_9109444334024441639_n

Etkinlikler

More in Etkinlikler

 • İmza günü

  Sevgili Çagatay Öztürk (yedikule li clara nın babası) ÖNCE SEN kitabının imza günündeyiz.

 • Bebek Şenliği

  Bebek Şenliği.

 • Sevgi günü

  Sevgi günü katılan tüm sanatçılarımıza gönüllülerimize katılımcılara çok teşekkür ederiz 🙏❤️Anneler gününü kutluyoruz annelerin kendini anne hissedenlerin...

 • Anneler günü kermesi

  14 mayıs anneler günü ❤️anneleri  ,kendini anne hisseden herkesi , tüm sevgi dolu insanları davet ediyoruz🙏 Kermes...

 • Makina Mühendisliği Teknolojileri Kulübü 20.ci yıl kutlaması

  İstanbul Üniversitesi Makina Mühendisliği Teknolojileri Kulübü 20.ci yıl kutlamasını barınağımızda yapmayı tercih ettiler. Teşekkür ederiz.

 • Utku’nun doğum günü kutlaması

  Utku, Müge anne ve Barış baba duyarlılığınız için teşekkürler. Örmek olacak bir davranış. Hem doğumgünü çocuğu sevindi...