Etkinlikler

İ.Ü. öğrencileri stant açtılar

İ.Ü. öğrencileri stant açtılar

İstanbul Üniversitesi öğrencileri, 3000’den fazla sokak hayvana yardımcı olmaya çalışan Yedikule Hayvan Barınağı gönüllüsü olarak, okullarında barınak için destek standı açtılar.

barınak

Gönüllü öğrencilerden Tuğçe Şahin, Topluma Hizmet Uygulamaları dersi ve gönüllü olarak barınakta çalışan arkadaşları vasıtasıyla barınakla bağlantı kurduklarını ve gönüllü olarak hizmet ettiklerini belirtti. Barınakta hayvanları beslemek ve hasta hayvanların bakımını yapmak için daha fazla gönüllüye,mali desteğe ve gönüllü veterinere ihtiyaç duyduklarını ifade etti.

barınak 3

Trafik kazası geçiren ya da hasta hayvanların da barınağa götürülebileceğini belirten öğrenciler maddi destek sağlamak için de derneğe ulaşılabileceğini söyledi.Öğrenciler barınağa destek olmak isteyen yada hayvan edinmek isteyen insanların  Facebook ve http://www.yedikulehayvanbarinagi.com/ adresinden barınakla iletişime geçebileceklerini ifade ettiler.

Kaynak: suricihaber.org

Etkinlikler

More in Etkinlikler

 • İyi ki doğdun Arzu anne

  İyi ki doğmuşsun Arzu annemiz 🙏❤️Nice uzun sağlıklı mutlu huzurlu yıllara hep birlikte.

 • İmza günü

  Sevgili Çagatay Öztürk (yedikule li clara nın babası) ÖNCE SEN kitabının imza günündeyiz.

 • Bebek Şenliği

  Bebek Şenliği.

 • Sevgi günü

  Sevgi günü katılan tüm sanatçılarımıza gönüllülerimize katılımcılara çok teşekkür ederiz 🙏❤️Anneler gününü kutluyoruz annelerin kendini anne hissedenlerin...

 • Anneler günü kermesi

  14 mayıs anneler günü ❤️anneleri  ,kendini anne hisseden herkesi , tüm sevgi dolu insanları davet ediyoruz🙏 Kermes...