Etkinlikler

Yılbaşı Kermesi

Yılbaşı Kermesi

Yeni yıl kermesimize katılarak destek veren tüm misafirlerimize, emek vererek birbirinden leziz yiyecekler yapan ve el emeği göznuru ürünler bağışlayan tüm gönüllülerimize dostlarımıza, misafirleri karşılayan , eşlik eden gönüllü gençlerimize çok teşekkürler.

Şişli Talatpaşa Ortaokulu yönetimine ve Özlem öğretmenimize bu güzel organizasyonu için teşekkürler. Veliler ve öğrenciler ile toplu halde oldukça kalabalık idi.

Pepsico finans çalışanlarını temsilen gelen Burç, Cihan, Ozan arkadaşlarımıza,  işyerindeki tüm çalışan arkadaşları için  yedikule takvim ve ajandaları satın  aldılar.

Ayrıca bireysel gelen mama, makarna, süt , battaniye, ilaç, temizlik malzemesi getiren dostlara , standlardan alışveriş yaparak barınağımızı destekleyen herkese sahipsiz dostlarımız adına sonsuz teşekkür ederiz.

İyi ki varsınız

23 Aralık 2016
15541561_10154333429247983_128507678092497265_n25 aralık pazar saat 12-17 arası yılbaşı kermesimize herkesi bekliyoruz. Birbirinden güzel ürünler ile sergilenecek 😊hayvansever dostlarınıza anlamlı yeni yıl hediyeleri almak mümkün.

Etkinlikler

More in Etkinlikler

 • İyi ki doğdun Arzu anne

  İyi ki doğmuşsun Arzu annemiz 🙏❤️Nice uzun sağlıklı mutlu huzurlu yıllara hep birlikte.

 • İmza günü

  Sevgili Çagatay Öztürk (yedikule li clara nın babası) ÖNCE SEN kitabının imza günündeyiz.

 • Bebek Şenliği

  Bebek Şenliği.

 • Sevgi günü

  Sevgi günü katılan tüm sanatçılarımıza gönüllülerimize katılımcılara çok teşekkür ederiz 🙏❤️Anneler gününü kutluyoruz annelerin kendini anne hissedenlerin...

 • Anneler günü kermesi

  14 mayıs anneler günü ❤️anneleri  ,kendini anne hisseden herkesi , tüm sevgi dolu insanları davet ediyoruz🙏 Kermes...