Etkinlikler

Yılbaşı Kermesi

Yılbaşı Kermesi

Yeni yıl kermesimize katılarak destek veren tüm misafirlerimize, emek vererek birbirinden leziz yiyecekler yapan ve el emeği göznuru ürünler bağışlayan tüm gönüllülerimize dostlarımıza, misafirleri karşılayan , eşlik eden gönüllü gençlerimize çok teşekkürler.

Şişli Talatpaşa Ortaokulu yönetimine ve Özlem öğretmenimize bu güzel organizasyonu için teşekkürler. Veliler ve öğrenciler ile toplu halde oldukça kalabalık idi.

Pepsico finans çalışanlarını temsilen gelen Burç, Cihan, Ozan arkadaşlarımıza,  işyerindeki tüm çalışan arkadaşları için  yedikule takvim ve ajandaları satın  aldılar.

Ayrıca bireysel gelen mama, makarna, süt , battaniye, ilaç, temizlik malzemesi getiren dostlara , standlardan alışveriş yaparak barınağımızı destekleyen herkese sahipsiz dostlarımız adına sonsuz teşekkür ederiz.

İyi ki varsınız

23 Aralık 2016
15541561_10154333429247983_128507678092497265_n25 aralık pazar saat 12-17 arası yılbaşı kermesimize herkesi bekliyoruz. Birbirinden güzel ürünler ile sergilenecek 😊hayvansever dostlarınıza anlamlı yeni yıl hediyeleri almak mümkün.

Etkinlikler

More in Etkinlikler

 • Tüyap Kitap Fuarındayız

  Tüyap kitap Fuarı 4. Salon 4103 nolu atandayız dostları bekliyoruz . 4-12 kasım arası.

 • Pati Cafe

  Yedikule Pati Cafe yi çok amaçlı kullanıyoruz. Pazar kahvaltıları, Doğum günü partileri , 5 çayları, hayvanları severek...

 • Şehrin İyi hali

  Akbank’ın genç gönüllülük programı “Şehrin İyi Hali” için Cuma günü 100 genç barınak bakım ihtiyaçlarında bize destek...

 • Pazar kahvaltıları

  Tüm dostlara merhaba yedikule pati cafe de pazar kahvaltıları başladı. Bugün 20 kişilik Galatasaray Rotarakt Klubu üyeleri...

 • İyi ki doğdun Arzu anne

  İyi ki doğmuşsun Arzu annemiz 🙏❤️Nice uzun sağlıklı mutlu huzurlu yıllara hep birlikte.