Barınak

teşekkürler Bambi Ailesi :)

teşekkürler Bambi Ailesi :)

“Bildiğiniz gibi Woofs bir marka ve bu marka hayatı paylaşmak üzerine kuruldu. Kurucular; Dünyanı paylaş; hayat onlarla güzel!  dedi ve işe koyuldu.

Bambi ayakkabının kendi bünyesinde yürüttüğü bu projenin ürünleri; internet üzerinden ve Bambi mağazalarının vitrinlerinden çok kısa bir süre önce satışa sunuldu ve halen de sunulmakta, kampanya tüm insanlarımız tarafından oldukça iyi tepkilerle karşılandı ve Woofs logolu ürünler sevilerek satın alındı.

Bu sayede satışı yapılan ürünlerden ilk destek 21.05.2012 tarihinde Yedikule Hayvan Barınağına yapıldı.Karınca kararınca mama desteğinde bulunuldu :)

O gün minnet ve sevgiyle sallanan 3.000 kuyruk, onların size olan teşekkürlerinin en güzel göstergesiydi.
Teşekkürler!

Bambi Ailesi.”Biz Yedikule Ailesi olarak Bambi Ailesine sonsuz teşekkürler ediyoruz mayıs da gelen mamalar çoktan bitti :( bol satışlar olsun ki bize tekrar mama gelsin diliyoruz :)

 

 

Barınak

More in Barınak

 • Sahakyan Nunyan okulu

  Sahakyan Nunyan okulu barınağımızı ziyarete geldiler.

 • İstek Atanur Oğuz okulu

  İstek Atanur Oğuz okulundan bahar öğretmen anaokulları ile bir proje başlatarak barinagimiz için yardım malzemeleri toplamışlar sevgili...

 • Bahçeşehir koleji

  Bahçeşehir koleji öğrencileri anneleri ile beraber bizden köpek sahiplenen annemizi de yanlarına alarak barinagimizi mamalar temizlik malzemeleri...

 • 4 Ekim ziyaretçilerimiz

  Sevgiye doğru sıralandik. 4 Ekim hayvanları koruma günü münasebeti ile şahane bir gün yaşadık.

 • Leman Kaya Bostancı ilköğretim okulu

  Leman Kaya Bostancı ilköğretim okulu 3 sınıf 55 öğrenci 20 Veli ile Dünya Hayvan hakları haftası dolayısıyla...