Barınak

teşekkürler Bambi Ailesi :)

teşekkürler Bambi Ailesi :)

“Bildiğiniz gibi Woofs bir marka ve bu marka hayatı paylaşmak üzerine kuruldu. Kurucular; Dünyanı paylaş; hayat onlarla güzel!  dedi ve işe koyuldu.

Bambi ayakkabının kendi bünyesinde yürüttüğü bu projenin ürünleri; internet üzerinden ve Bambi mağazalarının vitrinlerinden çok kısa bir süre önce satışa sunuldu ve halen de sunulmakta, kampanya tüm insanlarımız tarafından oldukça iyi tepkilerle karşılandı ve Woofs logolu ürünler sevilerek satın alındı.

Bu sayede satışı yapılan ürünlerden ilk destek 21.05.2012 tarihinde Yedikule Hayvan Barınağına yapıldı.Karınca kararınca mama desteğinde bulunuldu :)

O gün minnet ve sevgiyle sallanan 3.000 kuyruk, onların size olan teşekkürlerinin en güzel göstergesiydi.
Teşekkürler!

Bambi Ailesi.”Biz Yedikule Ailesi olarak Bambi Ailesine sonsuz teşekkürler ediyoruz mayıs da gelen mamalar çoktan bitti :( bol satışlar olsun ki bize tekrar mama gelsin diliyoruz :)

 

 

Barınak

More in Barınak

 • Kärcher

  Alman temizlik devi Kärcher firması sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu yıl da barınağımıza profesyonel ekipmanlar ve ekipleri...

 • Cafe de doğum günü

  Bugün pazar Yedikule de kahvaltı ve doğum günü partisi kutlanıyor.

 • Özel yıldız Koleji

  Özel yıldız Koleji tüm ilkokulu kısmı ziyarete geldi ve 80 çocuğumuz için Küçük Ahmet Hayvan Barınağında hikaye...

 • Hobyarlı Ahmet Paşa ilköğretim

  Hobyarlı Ahmet Paşa ilköğretim okulu anasınıfı barınağımızı ziyarete geldiler.

 • İta Okulları

  İta Okulları ziyareti Veli ve öğretmenler barınaktan hayvan sahiplenme ile ilgili çocuklara yönelik bilinçlendirici eğitici “küçük ahmet...

 • Sarıyer Doğa Kolleji

  Sarıyer Doğa Kolleji Ziyaretimize geldi.