Yardım Etmek İstiyorum

Kürke Hayır

 

18. Eylül 2011

Sahiplendirme Sistemimiz

Köpek sahiplenmek için ..

Sayfanın alt kısmında yer alan..

sahiplendirme taahütnamesi formunu doldurmanız ,

Köpegimizin yaşayacağı mekanı gösteren içinde sizinde bulundugunuz video veya fotografları da ekleyerek [email protected] adresine göndermeniz gerekmektedir.

Barınağımızın sahiplendirme sistemi çocuk esirgeme kurumu gibidir.

Köpeklerimiz terkedilen hayvanlardan oluşuyor.

Bir kere bu travmayı yaşamış bir hayvana tekrar böyle büyük bir acı yaşatmak istemediğimiz için, sizi tanımamız ve sohbet edip emin olmamız gerekiyor.

Barınağımıza gelirken getirmeniz gereken evraklar..

Ev için sahiplenecekseniz  isminize kayıtlı adresi gösteren ikametgah, su, tel,elektirik faturası vb ve sizin hakkınızda bilgi verebilecek en az iki referans gerekmektedir

İş yeri için  vergi levhası..

Barınağımıza sahiplenmek için saat 12 gibi bekliyoruz ,çünkü saat 15 de hayvanlarımızın yemek saatidir. 12 de geldiğinizde  size köpeklerimizi göstermek ve bizim sizi daha iyi tanımamız için zaman kalır, daha geç geldiğinizde sizinle yeteri kadar ilgilenemeyiz ve doğru karar veremeyiz.

Daha sonra   gerekirse (video veya fotograf yeterli gelmediyse  ) yerinizi yakından görüp tetkik ediyoruz. Aynı çocuk esirgeme kurumundan çocuk evlat edinir gibi prosedürlerden geçmeniz gerekiyor. Çünkü onlar bizim çocuklarımız gibiler.

Tekrar terk edilmeyeceklerinden, çok iyi bakılacaklarından emin olursak o zaman sahiplendiriyoruz.

Formda da göreceğiniz gibi barınağımız gönüllü hizmet verdiğinden köpeğimizi sahiplenen aile barınağımıza  ihtiyaç malzemesi (Kuru mama ,yaş mama,makarna,ilaç,aşı vb)yardımı yapmak durumundadır ki ayaklarımızın üstünde durabilelim.

Ziyaret saatlerimiz haftanın 7 günü 10.30-15 arasıdır.

Sahiplenmek için veya köpeklerimizle zaman geçirmek için hayvan sever dostlarımızı her zaman 10.30-15 saatleri arası bekliyoruz.

ŞEHİR DIŞINA SAHİPLENDİRME YAPILMAMAKTADIR.

Köpeklerimizi, sahiplendirdikten sonra düzenli aralıklarla kontrol ediyoruz.

İyi bakıldıklarına ve tekrar sokağa terk edilmeyeceklerinden emin olmak için , böyle bir kural koymak zorunda kaldık. Şehir dışına vereceğimiz köpeklerde kontrol etme şansımız olmadığı için vermemeyi tercih ediyoruz.

Yaşadığınız bölgeye yakın başka barınaklar olup olmadığını bu adresten öğrenebilirsiniz http://www.barinak.gen.tr/

Köpeklerimizi sahiplenme değerlendirmesini hızlandırmak için, aşağıdaki form ve köpeğin yaşayacağı yerin resimleri veya videosunu [email protected] mail adresine gönderebilirsiniz.

Sahiplendirme Taahhüt Formu’nu bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız >>

Yuva arayan köpeklerimiz için tıklayınız >>

Yuva bulan köpeklerimizden bazıları için tıklayınız >>