Hastalar

Alev kız

Alev kız

Alev kızı merak eden arkadaşlar için özel alev videosu

17 Mayıs 2016

Alev kız uzun bir aradan sonra ilk kez çimenlerde yürüdü gezdi❤️diğer köpeklerle koklaştı , normal hayatına başladı

13483280_o

23 Mayıs 2016

Alev kızın yanık yaraları artık iyice kapanmaya başladı. İlaç tedavisine , kansızlık için dalak ciğer gurme püre mama takviyelerine devam. Bugün kuru mama da yemeğe başladı 😊Merak eden dostlar için bilgiler şimdilik bunlar.

Kaliteli kuru mama ve yaş mama, dalak, ciğer desteği bekliyoruz. Çünkü sadece Alev değil yağmur ve cango , Baran da bu tür kan yapıcı gıdalardan almak durumunda.

13266055615_n

19 Mayıs 2016

Alev kızı merak eden dostlaraÇok hızlı iyileşme gösteriyor. Her gün dalak ciğer ad mama gıda takviyeleri ile güçlenmesi için çaba sarf ediyoruz.

İhtiyaçlar:
Novasef amp ,kısa uçlu yeşil 2lik 5lik enjektör ,Ferrum amp , bemiks amp,mavi,sarı,pembe anjiokat.
Sahil yolu Yedikule sur dibi, Yedikule hayvan barınağı 05357126390

1322110_n

17 Mayıs 2016

Alev KIZIN tedavisine başlayalı tam 6 gün oldu iyileşme inanılmaz. Sevgi, ilgi ve bakımın sonucu.

1325648129_n

13 Mayıs 2016

Alev kıza bugün, yanık için özel bastıgras pansuman bezleri geldi. Pansumanı bu özel bezle yaptık. Yanık konusunda uzman doktorlardan görüş ve tarif aldık ve uyguladık.  Alev kız rahatladı güzel kaliteli yaşa mamaları da geldi onlarda yiyor😊 destek veren tüm dostlara sonsuz teşekkürler.

13170878_n

11 Mayıs 2016
132295601_nAlev alev yanmış bir pitbull. Madde bağımlılarının eline düşmüş ve bu hale gelmiş. Günlerce bu halde madde bağımlılarının yanında kalmış. Sonra içlerinden biri “yedikuleye Meral anneye götürelim o iyileştirir” demiş ve getirip bıraktılar. İçim acıdı hayvanın durumuna. Bu kadar geç kalınmadan, kurtlanmadan getirilseydi keşke.

ismini alev koydum. Hemen barınağımızın klinik kısmına aldık. Tüm yanık ve ölmüş deriler alındı ,temizlendi. Deri kalktıkça alttan durumun vahameti ortaya çıktı. Yoğun enfeksiyon ve kurtlanma. Tedaviye başlandı alev kızın çektiği acılar çok çok büyük 😖

Alev kız için daha rahat etsin diye zihni sihir projeleri üretiyorum. İnsan yanık üniteleri var ama hayvanlar için sanmıyorumBen de Alev kızı tam korumaya alalım herhangi bir sinek vb zarar vermesin Yaraları daha steril ortamda tedavi edilsin diye mağazalar kapanmadan koştur koştur gittim ve kamp çadırı aldım. İçinde sinekliği de var🙏 altına da su geçirmeyen yatak aldım.  İçim rahatladı Bol proteinli yaş mama yumurta vb gıdalarla beslicek bol bol sevgi vereceğiz, inşallah yaşatırız Allah’ın izniyle.

132269838_nAlev kız için ; l aktatlı ringer serum, redoxan c amp, novasef amp, genta 160mg, yüksek proteinli yaş mama, madecassol pomad, bactrobane krem, fito krem, çinko oksit li krem, melox amp,ulcran amp desteği bekliyoruz tabii ki bol dua çünkü durumu ağır inşallah yaşatırız.

Maddi destek de bulunmak isteyen dostlar için; www.yhdd.org.tr de banka bilgilerimiz mevcut . Yüksek proteinli yaşmama göndermek isteyen dostlar için; Yedikule sahil yolu Yedikule surdibi Yedikule hayvan barınağı 05357126390 [email protected]

Hastalar

More in Hastalar

 • Minik yavru

  Ey insanımsı yaratıklar minik bir yavrudan ne istediniz! Bugün akşam üstü yolda çocukların elinde iple çekiştirilen karnı...

 • Gülhane de şiddet

  Gülhane parkında taciz ve şiddete maruz kalan köpeciğin ismi zeytin imiş. Zeytin nasıl diye soranı çok ama...

 • Mert artık yürüyor

  Sabırla koruk helva olur. Yüzde 1 bile şans olsa her tür tıp veya alternatif tıp tedaviyi denemek...

 • Paytak

  İleri derece raşitik ve koa hastası paytak oğlan tedaviye çok iyi cevap veriyor, Badiguardlık bile yapıyor. Çok...

 • Barınakta kedi olmaz

  Yağmur değil fırtına gibi hasta, kör, annesiz kediler geliyor. “Köpek barınağında kedi olmaz , seslerden strese giriyorlar”...

 • Bebek kediler

  3 bebek kedi. Göbek bağları bile üzerinde. Daha 1-2 günlükler. Acil süt anne arıyorlar.