Hastalar

bitter yavrumuz destek bekliyor

bitter yavrumuz destek bekliyor

Trafik kazası mevlanakapıda araç çarpmış ve kaçmış vatandaş arabasına atmış acil yetiştirdi.4-5 aylık boxer melezi yavru ilk acil müdahalesi yapıldı.2 gün sonra röntgen vb tetkikler için zeytinburnu veteriner kliniğine gönderdik.Röntgende  çok parçalı kıtık hem kalçada hem bacakda 1 hafta antibiotik tedavisi önerildi.İesef 1gr amp ,redoksan c amp, ulcran veya ranitap uygulandı.2 gün önce kliniğe gönderdik ve ameliyata alındı.Başarılı bir ameliyat oldu kalçaya ve bacağa pin takıldı 1 ay sonra tekrar ameliyat olacak pin çıkarılması için.İsmini BİTTER koydum .Bitter çikolata gibi çokkk tatlı sevimli .Onca acısına rağmen kendini bize teslim etmiş yakalık kocaman elden yediriyor yaş mama kuru mamasını.1 hafta daha ilaç tedavisine devam edeceğiz.
Bitterin ihtiyaçları:Öncelik klinik masraflarına sponsr veya katkı bulunacak dostlar,yaş ve kuru mama ,iesef 1gr amp,redoksan c amp ,ranitap amp tabii sonrada yuva arıyoruz :)
28 Şubat Cuma:Bitter oğlumuzu ameliyat masraflarına Zühtü Kurtulmuş Lisesi öğrencileri sponsor olmuştur.Duyarlılıklarından dolayı sonsuz teşekkürler.

http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/yardim-etmek-istiyorum/
http://www.yhdd.org.tr/bagis-yapin/

Hastalar

More in Hastalar

 • Minik yavru

  Ey insanımsı yaratıklar minik bir yavrudan ne istediniz! Bugün akşam üstü yolda çocukların elinde iple çekiştirilen karnı...

 • Gülhane de şiddet

  Gülhane parkında taciz ve şiddete maruz kalan köpeciğin ismi zeytin imiş. Zeytin nasıl diye soranı çok ama...

 • Mert artık yürüyor

  Sabırla koruk helva olur. Yüzde 1 bile şans olsa her tür tıp veya alternatif tıp tedaviyi denemek...

 • Paytak

  İleri derece raşitik ve koa hastası paytak oğlan tedaviye çok iyi cevap veriyor, Badiguardlık bile yapıyor. Çok...

 • Barınakta kedi olmaz

  Yağmur değil fırtına gibi hasta, kör, annesiz kediler geliyor. “Köpek barınağında kedi olmaz , seslerden strese giriyorlar”...

 • Bebek kediler

  3 bebek kedi. Göbek bağları bile üzerinde. Daha 1-2 günlükler. Acil süt anne arıyorlar.