Barınak

fatma gül ameliyat oldu:)

fatma gül ameliyat oldu:)

Çok masum bakışlı boynunda tasması ile sokağa atılan zavallı bir köpek vajinasında  kavun kadar kitle var:( Bu halde sokağa terk edilmiş ismini  FATMAGÜL  koydum.Bu hayvan bu hale nasıl geldi bilmiyorum ama tahmin etmek zor değil.Boş bir arzide   kar yağarken o soğuk havada ,tek başına bulundu.Fatmagül çok sessiz gıkı bile çıkmadan kendini bize teslim etti arabaya koyduk ve acil kliniğe gönderdik.Gerekli tetkikler yapıldı ve rahminintamamının  vajinasından dışarı çıktığı tespit edildi,her tür enjeksiyona açık ve ödem var acil ameliyata alındı.
Fatma gül ün ameliyat masrafları için duyarlılık ve  destek bekliyoruz.Yardım yollayamasanız bile duyurularımızı paylaşmanız bile faydadır bunu unutmayın lütfen.Fatmagül  sağlığına kavuştuğunda onu asla terk etmeyecek  sıcak yuva sevgi dolu  bir aile  arıyoruz.
http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/yardim-etmek-istiyorum/

Fatmagülün tedavi masrafları Erhan Tezdiker arkadaşımız tarafından karşılanmıştır ,kendisine çok çok teşekkür ederiz .Umarım  diğer tedavi gören hayvanlarımız da şanslı olur masrafları duyarlı dostlarımız tarafından karşılanır.
Fatma gül dün başarılı bir ameliyat geçirdi, ilaç tedavisine devam ediliyor. Tamamen iyileşince yuva arayacagız.

Barınak

More in Barınak

 • Magazin 8

  Magazin 8 programında “SATIN ALMA SAHİPLEN” mesajı verildi ve Sevgili Hülya Koçyiğit barınağımızdan melez bir patili dost...

 • CNN Türk haberi

  http://www.ajanspress.com.tr/New_Video_stream/2017/07/26/CD19742114.mp4  

 • Bebek kediler

  3 bebek kedi. Göbek bağları bile üzerinde. Daha 1-2 günlükler. Acil süt anne arıyorlar.

 • Şişli Terakki Okulu

  Şişli Terakki Okulu sevgili öğrencileri Köstebek kulübü kurmuşlar ve kulüp bünyesinde yapmış oldukları etkinlik ile de barınak...