Hastalar

felçli şebek oğlumuz ayağa kalktı :)

felçli şebek oğlumuz ayağa kalktı :)

Felçli şebek oğlumuz küpelenip sokağa bırakılan köpeklerden, trafik canavarı onuda yaraladı ve felç kaldı tedavisi devam ediyor .
Şebek  oğlan gayretli ,neşeli ama yatak yaraları canını yakıyor her gün pansumanı ,kas ve sinir besleyici ilaçları veriliyor özel gıdalarla besleniyor.Biz yedikule darülacezesinde elimizden geldiğince bakmaya çalışıyoruz ama özel bakılacağı bir aile bulabilirsek daha mutlu olacak barınakda engelli olup yuva bekleyen köpeklerimizden biri de şebek ona bir şans verirmisiniz.
Şebek oğluşumuzun ihtiyaçları: Rivanol pomad,hasta yatak bezi,klindan amp ,ertervit c tb,immuneks 50 mg tb
http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/yardim-etmek-istiyorum/
http://www.yhdd.org.tr/bagis-yapin/
9şubat cumartesi kermes hazırlığı telaşında bugün hayvanlarımızla çok fazla ilgilenemedim akşam üstü az önce şöyle bir dolaşıp durumlara bakıp dedim girdim klinik kısmına mutluluk çığlığı attım :) Kakmış yürüyordu tedaviye hızla yanıt veriyordu   ufak ufak basmaya başlamış idi ama bu kadar çabuk kalkacağını tahmin etmemiştim çokkk sevindim :) 1 ay dır oldu şebek oğlana tedavi yapıyorduk.Yatak yaralı çok derin idi froximun yara bakım tozu bitkisel ilaç sayesinde yaraları hızla kapanmaya başladı.Her gün bu tozu kullanıyoruz( tüm felçli köpeklerimize)o nedenle bu ilaçdan ihtiyacımız var.
Şebek oğlandan sonra hızla iyileşme belirtileri gösteren kader arkadaşı horhor oğlan o da çok kısa sürede kalkacak eminim.
Her canlıya yaşam şansı vermek gerek gördüğünüz gibi felç yatalak kaldı diye uyutmak çok büyük GÜNAH olur.Sevginin ,ilginin,bakımının ,SABIRIN meyvelerini almak mutluluunu yaşamak bambaşka bir şey.

Hastalar

More in Hastalar

 • Minik yavru

  Ey insanımsı yaratıklar minik bir yavrudan ne istediniz! Bugün akşam üstü yolda çocukların elinde iple çekiştirilen karnı...

 • Gülhane de şiddet

  Gülhane parkında taciz ve şiddete maruz kalan köpeciğin ismi zeytin imiş. Zeytin nasıl diye soranı çok ama...

 • Mert artık yürüyor

  Sabırla koruk helva olur. Yüzde 1 bile şans olsa her tür tıp veya alternatif tıp tedaviyi denemek...

 • Paytak

  İleri derece raşitik ve koa hastası paytak oğlan tedaviye çok iyi cevap veriyor, Badiguardlık bile yapıyor. Çok...

 • Barınakta kedi olmaz

  Yağmur değil fırtına gibi hasta, kör, annesiz kediler geliyor. “Köpek barınağında kedi olmaz , seslerden strese giriyorlar”...

 • Bebek kediler

  3 bebek kedi. Göbek bağları bile üzerinde. Daha 1-2 günlükler. Acil süt anne arıyorlar.