Barınak

pert kedi acil destek bekliyor

pert kedi acil destek bekliyor

Trafik kazası araç başından çarpmış hayvana   ve kaçmış durumu çok ağır vaziyette geldi barınağımıza getirildi ekiplerimiz tarafından ,çok acil kliniğe gönderdik , gözünün birini kaybetti diğer gözüne dikiş atıldı  ,çene kırılmış ve ortadan ayrılmıştı pin takıldı ve çene kemiği birleştirildi dilin yarısı kesilmişti ,dile müdahale edildi her an ölme riski vardı masada kalabilirdi . Fakat ben %  1  bile şansı varsa onu denemek istedim .Çünki  her canlı yaşam hakkına sahiptir ve yedikule darülacezesi yaşatmak için vardır.
Desteğe çok ihtiyacımız var,maddi manevi .
Trafik kazası olarak gelen hayvanımız  çok çok fazla,  klinik borçları belimizi büküyor   :( Bir atasözü var  borç yiğidin kamçısıdır ! Fakat ben yiğit olmak değil borçsuz olmak için ilgi ve  destek bekliyoruz diyorum. Bu kediciğin ismini PERT koydum.Ama pert olmasın diye çok çaba sarf ettik desem doğru söz olur :) 15 gün zeytinburnu veteriner kliniğinde kaldı ve dün hayati tehlikesi artık kalmadığı için taburcu oldu.Serum ,yoğun bakım sıvısı ,süt vb sıvı gıdalarla ve enjektörle  beslenmesi gerekiyor ayrıca bir  gözüne  her gün terramycn pomad ının sürülmesi gerek, kısaca özel bakıma ihtiyacı var .PERT  kedi ile özel ilgilenecek ona şans verecek aile arıyoruz.
Yuva olamıyorsanız tedavi masraflarına destek olun ,onu da yapamıyorsanız gelin pert i beslememize yardımcı olun ,barınak yogunlugunda özel ilgide  zorlanıyoruz.Pert iyileşse dahi sokaklardaki  yaşam savaşını kazanamaz hayatını sokaklarda idame ettiremez .
Pert kedi için acil destek bekliyoruz.

http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/yardim-etmek-istiyorum/

Barınak

More in Barınak

 • Kärcher

  Alman temizlik devi Kärcher firması sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu yıl da barınağımıza profesyonel ekipmanlar ve ekipleri...

 • Cafe de doğum günü

  Bugün pazar Yedikule de kahvaltı ve doğum günü partisi kutlanıyor.

 • Özel yıldız Koleji

  Özel yıldız Koleji tüm ilkokulu kısmı ziyarete geldi ve 80 çocuğumuz için Küçük Ahmet Hayvan Barınağında hikaye...

 • Hobyarlı Ahmet Paşa ilköğretim

  Hobyarlı Ahmet Paşa ilköğretim okulu anasınıfı barınağımızı ziyarete geldiler.

 • İta Okulları

  İta Okulları ziyareti Veli ve öğretmenler barınaktan hayvan sahiplenme ile ilgili çocuklara yönelik bilinçlendirici eğitici “küçük ahmet...

 • Sarıyer Doğa Kolleji

  Sarıyer Doğa Kolleji Ziyaretimize geldi.