Hastalar

Tren ve insan kurbanı Dogo

Tren ve insan kurbanı Dogo

1738948452743923_oBeyaz kız meğerse hamileimiş. anestesik ilaç ve antibiotik aldı, yavruları yaşamaz diye tahmin ediyorduk ama bizi şaşırttı yaşıyorlar ve Beyaz kız annelik yapıyor. Annecik tavuk çok seviyor lohusa hediyesi kızarmış tavuk , püre mama vb bekliyoruz.

Meğer se sahipli imiş beyaz kız. Kolu parçalanınca yalan söylenerek belediyeye aldırmışlar. Sebep ne olabilir diye düşünüyorum ; Masraf yapmak istemediler ve sakat kalacağını tahmin ettiler, ondan vazgeçtiler Baktılar yaşadı, iyileşti araya aracılar koyarak “hamile idi bebekler nasıl” diye sordurmaya başladılar.

Sormayın !!  aldığınız hayvanı iyi günde bak kötü günde at. Böyle vicdansızlık olur mu? Birde utanmadan “yavrular yaşıyor mu” diye sordur. Yavruların yaşam şansı o kadar antibiyotik ve narkoz ilaçlarından sonra çok zor ama anne elinden geleni yapıp besliyor bebelerini yaşadıkları kadar yaşarlar Onu da Allah bilir.

9 Şubat 2017

Trenin kolunu parçaladığı artık engelli olan kızımız Beyaz iyileşti yuva arıyor.

233139776465_o

28 Ocak 2017
679220405412945_oSanki oyuncak aldığınız veya sahiplendiğiniz her canlıya kedi veya köpek lütfen sahip çıkınBeyaz melek zavallı bir Dogo tren raylarına gitmiş ve kolunu tren biçmiş. Bize 3 gün sonra ulaştı ilgilenen kişinin gitmediği yer kalmamış yasak ırk olduğu için klinik hastane vb yerler biz sadece pansuman yaparız alamıyız demişler ve kol iyice enfekte olmuş. Yedikule sevgi evinde korumada artık tedavisine başlandı enfeksiyon kuruduktan sonra kol ampüte oldu.

Destekleriniz için www.yhdd.org.tr

Hastalar

More in Hastalar

 • Paytak

  Paytak oğlumuz için kimse, 1 kişi dahi somut bir şey yapmadı sadece akıl verenler oldu. Özel klinikte tetkikler...

 • Umut nene

  Umut her zaman vardır ve olmalı. Karnında kocaman bir kitle ve çok yaşlı. 1% bile şansı olsa denemek gerekiyordu...

 • İnci

  Sabah saatlerinde bir araç barınak girişi sur dibinde arabasını durdurup kapıyı açıyor, çarşafı ile siyah bir köpeği...

 • Çılgın Bediş

  ÇILGIN bediş annelik yapıyor bebişlerine çok iyi bir anne oldu duruldu uslandı. 18 Mart 2017 Yedikule de...

 • Beyaz cowcow Zeyna

  Zeyna kız yaşam savaşını tüm çabalara rağmen kazanamadı çok üzgünüz. Tedavisi için yolladığımız veteriner kliniğinden gelen yazı...

 • Tecavüz kurbanı Leydi

  Duyurumuz üzerine 5 kişi Şehremini karakoluna gidip suç duyurusunda bulunmuş. İlginiz ve hassasiyetiniz için çok teşekkür ederiz....