İlan Panosu

Blue

Blue

Bastın bacak engelli blueeeeee kızımız yuva buldu hikaye çok ilginç. Özlem anne barınağımıza cuma günleri gelen gönüllü annemiz . Blue onu çok etkiledi ocak sonu için blue yu sahiplenmeyi düşünüyordu. Fakat evdeki hesap çarşıya uymadı. Geçen cuma günü sulu kar fırtına vb hava şartları çok kötü idi blue da keyifsizdi elbisesi olmasına rağmen üşüyordu. Özlem anne dayanamadı ve heöen o gün organizasyonu yaparak blue yu eve götürdü. Kader denen şey böyle bir şey. Gönüllü olursun barınağa bir patili dosta aşık olursun şartları ona göre organize eder o patili dosta mutlu bir yaşam şansı verirsin.kimse büyük konuşmasın sakın ne olacağı belli olmaz aşk birden seni buluverir. Barınakta özlem annemize ve eşine engelli blue kızımızı aileye kattıkları için sonsuz teşekkürler.

25659661068412_n 2562682844855939_o

5 Ocak 2017
460903880927_oBlue kızımız baston bacak yani engelli 7 aylık daha önce yuvalanmıştı. Taşınma dolayısıyla geri geldi. Yuva arıyoruz.

Sahiplendirme sistemleri>>

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Out

  Out yuva arıyor. Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Tiger

  Tiger kızımız dişi kısır 1.5 yaş civarında yuva arıyor Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Paşa

  Geçen hafta sahil yolunda bulunmuştu sahibi çıkmadı yuva arıyoruz . 1.5 yaş civarında erkek iyi huylu ismi ni PAŞA koyduk

 • Panço

  3 aylık labrador dişi ismi PANÇO kedilerle arası çok iyi yuva arıyor Sahiplendirme sistemi>>

 • Prenses

  Prenses kız 6 aylık Fino melezi çok üzgün hayata küstü acil yuva arıyoruz. Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Zeyna

  Alman Kurdu dişi kısır 2 yaşında ismi ZEYNA yuva arıyor Sahiplendirme sistemimiz>>