İlan Panosu

cango oğlumuz yuva buldu:)

cango oğlumuz yuva buldu:)

Cango 5 aylık saf kan Alman kurdu oğlumuz yuva buldu.Cangonun geliş  hikayesi çok ilginç.İnşaat el taşıma arabası ile meczub kılıklı biri 3 köpek yavrusu getirdi,bıraktı ve gitti.Ardına bakmadan anlatmadan ne olduğunu :( Her çeşit yaradılan var ya bu da onlardan biri dedim allaha havale ettim.Üçü de  berbat durumda   idi uyuz pire kene her şeyleri vardı iskelet haldeler ve zayıflıkdan.
Hemen özel bakıma aldık soğukda kaldıkları için  üçüde üşütmüş tü  tedavilerine başladık en ağır durumda olan melek oldu.Diğer ikisi yaşadı.Zaman geçip uyuzları düzelip kilo alıp kendine gelmeye başlayınca ne oldukları çıktı ortaya biri saf kan  terrier, diğeri saf kan Alman kurdu.Tabii neden bu durumda oldukları neden atıldıklarını  bilmiyorum ama tahmin edebiliyorum  üretim merkezinin fireleri yani sakat veya çok zayıf olanlar  gözden çıkarılır  cango da raşitik ve uyuz ve çok zayıftı uğraşmak istemediler.Neyse iyi de olmuş biz uğraştık :) çirkin ördek güzel kuğu ya dönüştü ve şansı döndü  .Çok mutlu olabileceği yemyeşil bir çiftlik evine gitti.
Başda Olcay anne olmak üzere Akgün ailesine çok teşekkürler.

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • İvan

  2 aylık erkek russain blue ismi İvan yuva arıyor 05357126390

 • 5 veriyoruz 15 geliyor

  2017 ye veda ederken sahiplenen her patili dostumuza seviniyoruz. Fakat 5 veriyoruz 15 geliyor. Ne olacak bunun...

 • Spice

  Minicik bir ev köpeği jackrussell melezi erkek iyi huylu 3 yaş civarı yuva arıyoruz ismi SPICE

 • Blue

  Bastın bacak engelli blueeeeee kızımız yuva buldu hikaye çok ilginç. Özlem anne barınağımıza cuma günleri gelen gönüllü...

 • Teo

  Teo oğlumuz çok akıllı wc eğitimi var emekli evde insan olan hiç yalnız kalmayacak bir aile arıyoruz...

 • Melez Yavrular

  Melez yavrularımız yuva arıyor. En Zeki eğitime açık melez köpeklerdir bunu unutmayın onlara da şans verin.