İlan Panosu

cango oğlumuz yuva buldu:)

cango oğlumuz yuva buldu:)

Cango 5 aylık saf kan Alman kurdu oğlumuz yuva buldu.Cangonun geliş  hikayesi çok ilginç.İnşaat el taşıma arabası ile meczub kılıklı biri 3 köpek yavrusu getirdi,bıraktı ve gitti.Ardına bakmadan anlatmadan ne olduğunu :( Her çeşit yaradılan var ya bu da onlardan biri dedim allaha havale ettim.Üçü de  berbat durumda   idi uyuz pire kene her şeyleri vardı iskelet haldeler ve zayıflıkdan.
Hemen özel bakıma aldık soğukda kaldıkları için  üçüde üşütmüş tü  tedavilerine başladık en ağır durumda olan melek oldu.Diğer ikisi yaşadı.Zaman geçip uyuzları düzelip kilo alıp kendine gelmeye başlayınca ne oldukları çıktı ortaya biri saf kan  terrier, diğeri saf kan Alman kurdu.Tabii neden bu durumda oldukları neden atıldıklarını  bilmiyorum ama tahmin edebiliyorum  üretim merkezinin fireleri yani sakat veya çok zayıf olanlar  gözden çıkarılır  cango da raşitik ve uyuz ve çok zayıftı uğraşmak istemediler.Neyse iyi de olmuş biz uğraştık :) çirkin ördek güzel kuğu ya dönüştü ve şansı döndü  .Çok mutlu olabileceği yemyeşil bir çiftlik evine gitti.
Başda Olcay anne olmak üzere Akgün ailesine çok teşekkürler.

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Out

  Out yuva arıyor. Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Tiger

  Tiger kızımız dişi kısır 1.5 yaş civarında yuva arıyor Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Paşa

  Geçen hafta sahil yolunda bulunmuştu sahibi çıkmadı yuva arıyoruz . 1.5 yaş civarında erkek iyi huylu ismi ni PAŞA koyduk

 • Panço

  3 aylık labrador dişi ismi PANÇO kedilerle arası çok iyi yuva arıyor Sahiplendirme sistemi>>

 • Prenses

  Prenses kız 6 aylık Fino melezi çok üzgün hayata küstü acil yuva arıyoruz. Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Zeyna

  Alman Kurdu dişi kısır 2 yaşında ismi ZEYNA yuva arıyor Sahiplendirme sistemimiz>>