İlan Panosu

Defo

Defo

703397230192665_nDefo oğlumuz yuva arıyor. İsmi neden DEFO anlatayım. Defo bir av köpeği bir şekilde araba çarpıyor. Getiren kişiler “biz sokakta bulduk ama acıdık tedavisi için de destek de bulunacağız. Fakülteye götürdük çok masraf çıkardılar sizin tanıdık kliniklerde daha uyguna yaptırabilirsek bu hayvanı kurtaralım” dediler. Ben de ne güzel DUYARLI insanlar var diye umutlandım. Birlikte kliniğe onların aracı ile gittik röntgen vb çekildi. “Ameliyat olması gerek kırık kaynamış masrafı da 1000tl civarında olur” dedi veteriner. Getiren kişilerin sorduğu soru şu oldu “Normal basabilir ve ava gidebilir mi ?” cevap “ava gidemez normal basma ihtimali de yüzde 30″O iyiliksever DUYARLI kişilerin cevabı “av yapmayacak köpeğe niye masraf yapayım” olduBen de şafak attı “hani bu köpeği sokakta bulmuştunuz hani destek verecektiniz işinize yaramayan köpek tü kaka” Araçlarına binmedim “gidin gözüm sizi bir daha görmesin ,ben taksi çağırır dönerim barınağa” dedim.

Kısacası köpek defolu, sona girdi bu tür zihniyette olan insanlar içinŞimdi DEFO ya yuva arıyoruz . Onu bu haliyle kabul edecek aile arıyoruz.

Sahiplendirme sistemimiz>>

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Melez Yavrular

  Melez yavrularımız yuva arıyor. En Zeki eğitime açık melez köpeklerdir bunu unutmayın onlara da şans verin.

 • İda

  İda oğlumuz, Leydi kız, İrma kız, Zeytin, yuva buldu. Darısı diğer çocuklarımızın başına.

 • Beagle melezi

  Beagle melezi yavrumuz yuva buldu Darısı diğer çocuklarımızın başına.

 • Crazy

  Crazy kız stres den brandaları kemirmişti barınakta kalmak istemiyordu.Nihayet kısmeti çıktı ve yuva buldu 🙏İsmi İskandinav güneş Tanrıçası”...

 • Zeytin

  Rot kızımız ZEYTİN de yuva buldu 🙏❤️Darısı diğer çocuklarımızın başına

 • Akita

  1-1.5 yaş civarı saf kan Amerikan Akita yuva Sahiplendirme sistemimiz >>