İlan Panosu

Defo

Defo

703397230192665_nDefo oğlumuz yuva arıyor. İsmi neden DEFO anlatayım. Defo bir av köpeği bir şekilde araba çarpıyor. Getiren kişiler “biz sokakta bulduk ama acıdık tedavisi için de destek de bulunacağız. Fakülteye götürdük çok masraf çıkardılar sizin tanıdık kliniklerde daha uyguna yaptırabilirsek bu hayvanı kurtaralım” dediler. Ben de ne güzel DUYARLI insanlar var diye umutlandım. Birlikte kliniğe onların aracı ile gittik röntgen vb çekildi. “Ameliyat olması gerek kırık kaynamış masrafı da 1000tl civarında olur” dedi veteriner. Getiren kişilerin sorduğu soru şu oldu “Normal basabilir ve ava gidebilir mi ?” cevap “ava gidemez normal basma ihtimali de yüzde 30″O iyiliksever DUYARLI kişilerin cevabı “av yapmayacak köpeğe niye masraf yapayım” olduBen de şafak attı “hani bu köpeği sokakta bulmuştunuz hani destek verecektiniz işinize yaramayan köpek tü kaka” Araçlarına binmedim “gidin gözüm sizi bir daha görmesin ,ben taksi çağırır dönerim barınağa” dedim.

Kısacası köpek defolu, sona girdi bu tür zihniyette olan insanlar içinŞimdi DEFO ya yuva arıyoruz . Onu bu haliyle kabul edecek aile arıyoruz.

Sahiplendirme sistemimiz>>

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Zeus

  Zeus yuva arıyor 3 yaş kısır erkek Fransız buldog Sahiplendirme sistemimiz>>

 • 3 bebek

  2 bebektik artık 3 bebek oldular  şimdi 3 u için yuva arıyoruz efenim 3 lü asabi çete için...

 • Lokum Cocker

  Meşhur lokum KIZIMIZ (Tv lerde boy gösterdi 😜) ameliyat oldu kısırlaştı gözündeki problem GİDERİLDİ yuva arıyoruz. 10 ağustos...

 • Beagle

  Müjdeler olsun 9 yaşında ki Beagle oğlumuz yuva buldu. Şansın kime güleceği hiç belli olmuyor. Darısı diğer...

 • Homeless

  Homeless KIZIMIZ yuva buldu

 • Paytak

  İleri derece raşitik ve koa hastası paytak oğlan tedaviye çok iyi cevap veriyor, Badiguardlık bile yapıyor. Çok...