İlan Panosu

dost ve asi yuva buldu

dost ve asi yuva buldu

Resim 2065Dost ve Asi kangal melezleri anneleri barınakda doğum yaptı 5 kardeşler çok özel bakıldılar yaşasınlar diye ve özel ilginin sonucunu aldık yavrular tombul tombul oldular.pupy aşları karma aşıları yapıldı ve 3.5-4 aylık civarında oldular ve kısmetleri açıldı.
İlk başda erkek olan dost u beğendiler çinki tek köpek almak için gelmişlerdi ama yer çok müsaitti ikna yeteneğimi kullanarak:)
2. bir köpeğin  çok daha faydalı olacagını daha iyi koruma yapacaklarını ve köepğin psikolojisi açısından bu gerekli dedim ve ikna oldular kızkardeşini de bonus olarak verdik.
Yuvalarına doru yola çıktılar DOST ve ASİ
Tabii barınakda dost ve asiye ve kardeşlerine emeği geçen başta puppy aşılarını alan Sibel anneye sonra onları süper besleyen bakan Gülcan anneye borçlular yaşamlarını.
Yedikule ailesi olarak tüm bebişlerin yaşaması için ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz ama sizin desteklerinizle  ayaklarımız üstünde durabiliriz  bunu UNUTMAYINIZ sevgili dostlarımız!

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Zeus

  Zeus yuva arıyor 3 yaş kısır erkek Fransız buldog Sahiplendirme sistemimiz>>

 • 3 bebek

  2 bebektik artık 3 bebek oldular  şimdi 3 u için yuva arıyoruz efenim 3 lü asabi çete için...

 • Lokum Cocker

  Meşhur lokum KIZIMIZ (Tv lerde boy gösterdi 😜) ameliyat oldu kısırlaştı gözündeki problem GİDERİLDİ yuva arıyoruz. 10 ağustos...

 • Beagle

  Müjdeler olsun 9 yaşında ki Beagle oğlumuz yuva buldu. Şansın kime güleceği hiç belli olmuyor. Darısı diğer...

 • Homeless

  Homeless KIZIMIZ yuva buldu

 • Paytak

  İleri derece raşitik ve koa hastası paytak oğlan tedaviye çok iyi cevap veriyor, Badiguardlık bile yapıyor. Çok...