İlan Panosu

dost ve asi yuva buldu

dost ve asi yuva buldu

Resim 2065Dost ve Asi kangal melezleri anneleri barınakda doğum yaptı 5 kardeşler çok özel bakıldılar yaşasınlar diye ve özel ilginin sonucunu aldık yavrular tombul tombul oldular.pupy aşları karma aşıları yapıldı ve 3.5-4 aylık civarında oldular ve kısmetleri açıldı.
İlk başda erkek olan dost u beğendiler çinki tek köpek almak için gelmişlerdi ama yer çok müsaitti ikna yeteneğimi kullanarak:)
2. bir köpeğin  çok daha faydalı olacagını daha iyi koruma yapacaklarını ve köepğin psikolojisi açısından bu gerekli dedim ve ikna oldular kızkardeşini de bonus olarak verdik.
Yuvalarına doru yola çıktılar DOST ve ASİ
Tabii barınakda dost ve asiye ve kardeşlerine emeği geçen başta puppy aşılarını alan Sibel anneye sonra onları süper besleyen bakan Gülcan anneye borçlular yaşamlarını.
Yedikule ailesi olarak tüm bebişlerin yaşaması için ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz ama sizin desteklerinizle  ayaklarımız üstünde durabiliriz  bunu UNUTMAYINIZ sevgili dostlarımız!

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Melez Yavrular

  Melez yavrularımız yuva arıyor. En Zeki eğitime açık melez köpeklerdir bunu unutmayın onlara da şans verin.

 • İda

  İda oğlumuz, Leydi kız, İrma kız, Zeytin, yuva buldu. Darısı diğer çocuklarımızın başına.

 • Beagle melezi

  Beagle melezi yavrumuz yuva buldu Darısı diğer çocuklarımızın başına.

 • Crazy

  Crazy kız stres den brandaları kemirmişti barınakta kalmak istemiyordu.Nihayet kısmeti çıktı ve yuva buldu 🙏İsmi İskandinav güneş Tanrıçası”...

 • Zeytin

  Rot kızımız ZEYTİN de yuva buldu 🙏❤️Darısı diğer çocuklarımızın başına

 • Akita

  1-1.5 yaş civarı saf kan Amerikan Akita yuva Sahiplendirme sistemimiz >>