İlan Panosu

dost ve asi yuva buldu

dost ve asi yuva buldu

Resim 2065Dost ve Asi kangal melezleri anneleri barınakda doğum yaptı 5 kardeşler çok özel bakıldılar yaşasınlar diye ve özel ilginin sonucunu aldık yavrular tombul tombul oldular.pupy aşları karma aşıları yapıldı ve 3.5-4 aylık civarında oldular ve kısmetleri açıldı.
İlk başda erkek olan dost u beğendiler çinki tek köpek almak için gelmişlerdi ama yer çok müsaitti ikna yeteneğimi kullanarak:)
2. bir köpeğin  çok daha faydalı olacagını daha iyi koruma yapacaklarını ve köepğin psikolojisi açısından bu gerekli dedim ve ikna oldular kızkardeşini de bonus olarak verdik.
Yuvalarına doru yola çıktılar DOST ve ASİ
Tabii barınakda dost ve asiye ve kardeşlerine emeği geçen başta puppy aşılarını alan Sibel anneye sonra onları süper besleyen bakan Gülcan anneye borçlular yaşamlarını.
Yedikule ailesi olarak tüm bebişlerin yaşaması için ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz ama sizin desteklerinizle  ayaklarımız üstünde durabiliriz  bunu UNUTMAYINIZ sevgili dostlarımız!

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Out

  Out yuva arıyor. Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Tiger

  Tiger kızımız dişi kısır 1.5 yaş civarında yuva arıyor Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Paşa

  Geçen hafta sahil yolunda bulunmuştu sahibi çıkmadı yuva arıyoruz . 1.5 yaş civarında erkek iyi huylu ismi ni PAŞA koyduk

 • Panço

  3 aylık labrador dişi ismi PANÇO kedilerle arası çok iyi yuva arıyor Sahiplendirme sistemi>>

 • Prenses

  Prenses kız 6 aylık Fino melezi çok üzgün hayata küstü acil yuva arıyoruz. Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Zeyna

  Alman Kurdu dişi kısır 2 yaşında ismi ZEYNA yuva arıyor Sahiplendirme sistemimiz>>