İlan Panosu

hasta bir köpeği sahiplenmek

hasta bir köpeği sahiplenmek


Barınağımızdan bir köpek veya kedi  sahiplenmek için gelen bazı dostlar hasta olduguna bile bakmadan tamam ben sahiplenirim bu yavruyu diyor.Bu teklif beni çok duygulandıyor ,çünki herkes sağlıklı yavru ve cins köpek istiyor oysa daha muhtaç olan hasta hayvanlar.2500 köpeğin içinde biz hastalara da bakmak ,tedavileri ile ilgilenmek özel ilgi göstermek için yoğun çaba sarf ediyoruz.
Hasta hayvanı alıp sahiplenen kişi özel ilgi,özel bakım ile hayata döndürebiliyor ve bizim yükümüzü hafifletiyor.Bu bir duyarlılıktır bu nedenle bu arkadaşlara teşekkürü borç bilirim.
Simge çok kötü durumda ki terrier köpeği sahiplendi ve tedavisine ben devam edttiririm dedi ve sonuç
”  Meral ablacım çok resmini çektim bunlar içlerinden seçtiklerim..   oğlumuzun ismini duman koyduk.   aldığımın ertesi gün onu  veteriner fakültesine götürdüm iyikide  götürmüşüm kanlı ishale çeviriyormuş. tedavilerini yaptırdık neyse ki şuan  gayet iyi   vitaminlerine devam ediyorum. biraz kilo da aldı :)  evimizin maskotu oldu çok seviliyor :)  onu iyi sağlıklı gördükçe  çok mutlu oluyoruz.  meral ablacım sana’da çok teşekkür ederim.
Diğer arkadaş da annesiz bir yavruyu sahiplendi biberonla bakımını bile kabul etti.
Bu durumda olan çok sayı da köpeğimiz,kedimiz var duyarlı arkadaşların sayısının artmasını ve bu hayvanlarımızın acil yuva bulmasını gerçekden çok istiyorum.Umarım bu çağrımızı birileri duyar :) 

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Out

  Out yuva arıyor. Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Tiger

  Tiger kızımız dişi kısır 1.5 yaş civarında yuva arıyor Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Paşa

  Geçen hafta sahil yolunda bulunmuştu sahibi çıkmadı yuva arıyoruz . 1.5 yaş civarında erkek iyi huylu ismi ni PAŞA koyduk

 • Panço

  3 aylık labrador dişi ismi PANÇO kedilerle arası çok iyi yuva arıyor Sahiplendirme sistemi>>

 • Prenses

  Prenses kız 6 aylık Fino melezi çok üzgün hayata küstü acil yuva arıyoruz. Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Zeyna

  Alman Kurdu dişi kısır 2 yaşında ismi ZEYNA yuva arıyor Sahiplendirme sistemimiz>>