İlan Panosu

hasta bir köpeği sahiplenmek

hasta bir köpeği sahiplenmek


Barınağımızdan bir köpek veya kedi  sahiplenmek için gelen bazı dostlar hasta olduguna bile bakmadan tamam ben sahiplenirim bu yavruyu diyor.Bu teklif beni çok duygulandıyor ,çünki herkes sağlıklı yavru ve cins köpek istiyor oysa daha muhtaç olan hasta hayvanlar.2500 köpeğin içinde biz hastalara da bakmak ,tedavileri ile ilgilenmek özel ilgi göstermek için yoğun çaba sarf ediyoruz.
Hasta hayvanı alıp sahiplenen kişi özel ilgi,özel bakım ile hayata döndürebiliyor ve bizim yükümüzü hafifletiyor.Bu bir duyarlılıktır bu nedenle bu arkadaşlara teşekkürü borç bilirim.
Simge çok kötü durumda ki terrier köpeği sahiplendi ve tedavisine ben devam edttiririm dedi ve sonuç
”  Meral ablacım çok resmini çektim bunlar içlerinden seçtiklerim..   oğlumuzun ismini duman koyduk.   aldığımın ertesi gün onu  veteriner fakültesine götürdüm iyikide  götürmüşüm kanlı ishale çeviriyormuş. tedavilerini yaptırdık neyse ki şuan  gayet iyi   vitaminlerine devam ediyorum. biraz kilo da aldı :)  evimizin maskotu oldu çok seviliyor :)  onu iyi sağlıklı gördükçe  çok mutlu oluyoruz.  meral ablacım sana’da çok teşekkür ederim.
Diğer arkadaş da annesiz bir yavruyu sahiplendi biberonla bakımını bile kabul etti.
Bu durumda olan çok sayı da köpeğimiz,kedimiz var duyarlı arkadaşların sayısının artmasını ve bu hayvanlarımızın acil yuva bulmasını gerçekden çok istiyorum.Umarım bu çağrımızı birileri duyar :) 

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • İvan

  2 aylık erkek russain blue ismi İvan yuva arıyor 05357126390

 • 5 veriyoruz 15 geliyor

  2017 ye veda ederken sahiplenen her patili dostumuza seviniyoruz. Fakat 5 veriyoruz 15 geliyor. Ne olacak bunun...

 • Spice

  Minicik bir ev köpeği jackrussell melezi erkek iyi huylu 3 yaş civarı yuva arıyoruz ismi SPICE

 • Blue

  Bastın bacak engelli blueeeeee kızımız yuva buldu hikaye çok ilginç. Özlem anne barınağımıza cuma günleri gelen gönüllü...

 • Teo

  Teo oğlumuz çok akıllı wc eğitimi var emekli evde insan olan hiç yalnız kalmayacak bir aile arıyoruz...

 • Melez Yavrular

  Melez yavrularımız yuva arıyor. En Zeki eğitime açık melez köpeklerdir bunu unutmayın onlara da şans verin.