İlan Panosu

hellocan hoşgeldin,güle güle!

hellocan hoşgeldin,güle güle!

14 Ağustos Cumartesi sabaha karşı Sultanahmet de bir turist tarafından bulunmuş ve sabaha karşı barınağın önüne bırakılmış bir yaşlı pekinez melezi köpek.Bizim kapı önündekiler kovalayınca minik ihtiyarı can havli ile az ilerdeki marmaray ın danışmasına gitmiş.Şanslıymış o gece nöbetçi mustafa ağabey hayvansever hemen içeri almış.Ben sabah barınağa  gelirken oradaki kedileri beslemek üzere arabamı durdurduğum da bir misafirin var dedi.Baktım minicik bir hayvan.Hikayesini dinledim üzücü hemen arabaya aldık ve barınağa geldik.Ofis kısmına yerleşti adını HELLOCAN koydum.
Fotoğrafını çektim yuva arayışı için.Üstü başı  yara bere içinde idi sanırım sokaklarda iyice hırpalanmış büyük köpekler tarafından.
Yaklaşık 2 saat kadar sonra sahiplenmek için gelen Anne ,kız a ev köpeklerini gösterdim istedikleri türde bulumadık o sıra aklıma HELLOCAN  geldi yaşlı olduğunu söyledim ama sesszi idi hiç havlamıyordu yani apartmanda sorun çıkartmaz hem de ebat olarak uygundu.Çok beğendiler ve yaşlı olduğunu bile bile sahiplendiler eve doğru yola çıkıldı.İki saat sonra evden fotoğraflar geldi gayet iyi banyo yapmış yemek yemiş anne si ve ablasıyla balkonda serinliyorlar mış.Nuriye anne ,Gizem  ablaya çok teşekkürler.
Hellocan ın geldiği ile gittiği bir oldu.Yolun açık olsun Hellocan hoşgeldin güle güle.

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Zeus

  Zeus yuva arıyor 3 yaş kısır erkek Fransız buldog Sahiplendirme sistemimiz>>

 • 3 bebek

  2 bebektik artık 3 bebek oldular  şimdi 3 u için yuva arıyoruz efenim 3 lü asabi çete için...

 • Lokum Cocker

  Meşhur lokum KIZIMIZ (Tv lerde boy gösterdi 😜) ameliyat oldu kısırlaştı gözündeki problem GİDERİLDİ yuva arıyoruz. 10 ağustos...

 • Beagle

  Müjdeler olsun 9 yaşında ki Beagle oğlumuz yuva buldu. Şansın kime güleceği hiç belli olmuyor. Darısı diğer...

 • Homeless

  Homeless KIZIMIZ yuva buldu

 • Paytak

  İleri derece raşitik ve koa hastası paytak oğlan tedaviye çok iyi cevap veriyor, Badiguardlık bile yapıyor. Çok...