İlan Panosu

hellocan hoşgeldin,güle güle!

hellocan hoşgeldin,güle güle!

14 Ağustos Cumartesi sabaha karşı Sultanahmet de bir turist tarafından bulunmuş ve sabaha karşı barınağın önüne bırakılmış bir yaşlı pekinez melezi köpek.Bizim kapı önündekiler kovalayınca minik ihtiyarı can havli ile az ilerdeki marmaray ın danışmasına gitmiş.Şanslıymış o gece nöbetçi mustafa ağabey hayvansever hemen içeri almış.Ben sabah barınağa  gelirken oradaki kedileri beslemek üzere arabamı durdurduğum da bir misafirin var dedi.Baktım minicik bir hayvan.Hikayesini dinledim üzücü hemen arabaya aldık ve barınağa geldik.Ofis kısmına yerleşti adını HELLOCAN koydum.
Fotoğrafını çektim yuva arayışı için.Üstü başı  yara bere içinde idi sanırım sokaklarda iyice hırpalanmış büyük köpekler tarafından.
Yaklaşık 2 saat kadar sonra sahiplenmek için gelen Anne ,kız a ev köpeklerini gösterdim istedikleri türde bulumadık o sıra aklıma HELLOCAN  geldi yaşlı olduğunu söyledim ama sesszi idi hiç havlamıyordu yani apartmanda sorun çıkartmaz hem de ebat olarak uygundu.Çok beğendiler ve yaşlı olduğunu bile bile sahiplendiler eve doğru yola çıkıldı.İki saat sonra evden fotoğraflar geldi gayet iyi banyo yapmış yemek yemiş anne si ve ablasıyla balkonda serinliyorlar mış.Nuriye anne ,Gizem  ablaya çok teşekkürler.
Hellocan ın geldiği ile gittiği bir oldu.Yolun açık olsun Hellocan hoşgeldin güle güle.

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • İvan

  2 aylık erkek russain blue ismi İvan yuva arıyor 05357126390

 • 5 veriyoruz 15 geliyor

  2017 ye veda ederken sahiplenen her patili dostumuza seviniyoruz. Fakat 5 veriyoruz 15 geliyor. Ne olacak bunun...

 • Spice

  Minicik bir ev köpeği jackrussell melezi erkek iyi huylu 3 yaş civarı yuva arıyoruz ismi SPICE

 • Blue

  Bastın bacak engelli blueeeeee kızımız yuva buldu hikaye çok ilginç. Özlem anne barınağımıza cuma günleri gelen gönüllü...

 • Teo

  Teo oğlumuz çok akıllı wc eğitimi var emekli evde insan olan hiç yalnız kalmayacak bir aile arıyoruz...

 • Melez Yavrular

  Melez yavrularımız yuva arıyor. En Zeki eğitime açık melez köpeklerdir bunu unutmayın onlara da şans verin.