İlan Panosu

Kınalı Kar

Kınalı Kar

Mukaddes ve Beyhan Annelerimiz namı değer Altın Kızlar 10 sene ye yaklaştı neredeyse 15 günde 1 pazar günleri gelip barınakta gönüllü olarak çalışırlar. Aksatmadan pes etmeden14 Ekim de Kısmet kızları melek oldu , çok büyük üzüntü yaşadılar. 8 Kasım pazar günü çalışmaya geldiler barınağa yanlarına gittim ve dedim ki ;  KISMET İN VASİYETNAMESİNİ YERİNE GETİRME ZAMANI GELDİ BENCE.
Önce tereddüt ettiler , KISMET in anısına ihanet mi diye .
HAYIR kısmet kız “Benim yatağımı, oyuncaklarımı, sevginizi sahipsiz bir arkadaşıma verin , eve alın ben daha mutlu olurum diyor” bunu hatırlayın dedim ,ve ikisini de ev köpeklerinin olduğu bölüme götürüp minderin üstünde sessizce yatan KINALIKAR KIZı gösterdim işte bu sizin yeni can dostunuz dedim. Kınalıkar 7  yaşında trafik kazası olarak gelmiş tek bacağı kısa kaldığından yuva bulamamıştı. 6 sene sonra kısmeti çıktı ve mukaddes Beyhan annelerin evinde mutlu mesut yaşayacaksak. Tavsiyem lütfen melek olan patili dostlarımızın vasiyetini yerine getirme konusunda ki zamanı uzatmayın biran önce alın ki yuva bekleyen binlerce sahipsiz can evsiz kalmasın.

10351253

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Out

  Out yuva arıyor. Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Tiger

  Tiger kızımız dişi kısır 1.5 yaş civarında yuva arıyor Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Paşa

  Geçen hafta sahil yolunda bulunmuştu sahibi çıkmadı yuva arıyoruz . 1.5 yaş civarında erkek iyi huylu ismi ni PAŞA koyduk

 • Panço

  3 aylık labrador dişi ismi PANÇO kedilerle arası çok iyi yuva arıyor Sahiplendirme sistemi>>

 • Prenses

  Prenses kız 6 aylık Fino melezi çok üzgün hayata küstü acil yuva arıyoruz. Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Zeyna

  Alman Kurdu dişi kısır 2 yaşında ismi ZEYNA yuva arıyor Sahiplendirme sistemimiz>>