İlan Panosu

marko yuva buldu

marko yuva buldu

15 Aylık Can Dostum , Yoldaşım Olan Marko’ma Aile Bireyi gibi bakabilecek, onunla ilgilenecek , gösterdiği sevginin karşılığını kat ve kat fazlasıyla alabilecek aile arıyorum. ( Sivas  Kangal _ Alman Kurt Melezi )

Bir ömür geçirebilmek için 45 günlükken aldığım Marko’yu Yurt dışına çıkacağımdan dolayı içim ağlayarak sahiplendirmekistiyorum.Bütün eğitimlerini ( Çiş , Otur , Kalk , Bekle , Gel , gibi temel eğitimler bunun yanında şımarık diğer eğitimleri.) bizzat kendim verdim ve bu kadar akıllı çabuk öğrenen bir dost daha görmedim.

Yazmakla bitiremiyeceğim kısaca özellikleri bulunduğu alanı inanılmaz korur , korkutur ama asla ısırmaz.( öğretmediğim için) İyi ve Kötü gününüzde kayıtsız kuralsız size itaat eder ve dost olur.Bütün Aile bireylerini sahiplenir ve korur.İri cüssesine rağmen inanılmaz sevgi doludur.

Ben Küçük kızımı emanet edip gidiyorum , evimin kapısını hiç kapatmıyorum, kısaca hiçbir şartta gözüm arkada kalmıyor.

Yazmakla Bitiremiyeceğim bir yoldaŞ , arkadaş ve dost.Sahiplenmek isteyen arkadaşlar cidden pişman olmazlar.Çok acil sahiplendirmem gerekli. Düşünen arkadaşlar bütün aklındaki soruları sorabilirler.Tek ricam Yaradanın Yarattığı cana can gibi ilgi ve alaka gösterip Bana Kargolarmısınız , İnsanlara saldırırmı saldırması lazım , koyun güttürecem , hemen alabilirim , 15 yaşındayım vs. gibi çirkin ve yakışıksız sorular sormayınız.Yerinizi gelirim görürüm Marko ile 2-3 gün gelip size alıştırırım ve sonra teslim ederim .İçim vicdanım rahat olur.Eviniz Bahçeli, etrafı çitli ve kendinize sadık bir dost arıyorsanız arayınız.
http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/hakkimizda/sahiplendirme-sistemimiz/

 

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Akita

  1-1.5 yaş civarı saf kan Amerikan Akita yuva Sahiplendirme sistemimiz >>

 • Dupont

  Doberman erkek 1.5-2 yaş civarı çok zayıf iyi huylu ismi DUPONT yuva arıyor. Sahiplendirme sistemimiz >>

 • Crazy

  Crazy kız yaramaz brandaları yedi😔😬stresten Acil yuva arıyoruz.

 • Coco

  Coco nun evindeki mutluluğu restaurant a gitmişler evcil hayvan kabul eden esnafı ayrıca kutluyorum.

 • Romeo

  Romeo oğlumuz yuva buldu

 • Hangisi

  Hangisini seçsem sorunu ile karşı karşıya gelmek çok zor, tıpkı Sophie nın seçimi gibi. Tıpkı çocuk esirgeme...