İlan Panosu

marko yuva buldu

marko yuva buldu

15 Aylık Can Dostum , Yoldaşım Olan Marko’ma Aile Bireyi gibi bakabilecek, onunla ilgilenecek , gösterdiği sevginin karşılığını kat ve kat fazlasıyla alabilecek aile arıyorum. ( Sivas  Kangal _ Alman Kurt Melezi )

Bir ömür geçirebilmek için 45 günlükken aldığım Marko’yu Yurt dışına çıkacağımdan dolayı içim ağlayarak sahiplendirmekistiyorum.Bütün eğitimlerini ( Çiş , Otur , Kalk , Bekle , Gel , gibi temel eğitimler bunun yanında şımarık diğer eğitimleri.) bizzat kendim verdim ve bu kadar akıllı çabuk öğrenen bir dost daha görmedim.

Yazmakla bitiremiyeceğim kısaca özellikleri bulunduğu alanı inanılmaz korur , korkutur ama asla ısırmaz.( öğretmediğim için) İyi ve Kötü gününüzde kayıtsız kuralsız size itaat eder ve dost olur.Bütün Aile bireylerini sahiplenir ve korur.İri cüssesine rağmen inanılmaz sevgi doludur.

Ben Küçük kızımı emanet edip gidiyorum , evimin kapısını hiç kapatmıyorum, kısaca hiçbir şartta gözüm arkada kalmıyor.

Yazmakla Bitiremiyeceğim bir yoldaŞ , arkadaş ve dost.Sahiplenmek isteyen arkadaşlar cidden pişman olmazlar.Çok acil sahiplendirmem gerekli. Düşünen arkadaşlar bütün aklındaki soruları sorabilirler.Tek ricam Yaradanın Yarattığı cana can gibi ilgi ve alaka gösterip Bana Kargolarmısınız , İnsanlara saldırırmı saldırması lazım , koyun güttürecem , hemen alabilirim , 15 yaşındayım vs. gibi çirkin ve yakışıksız sorular sormayınız.Yerinizi gelirim görürüm Marko ile 2-3 gün gelip size alıştırırım ve sonra teslim ederim .İçim vicdanım rahat olur.Eviniz Bahçeli, etrafı çitli ve kendinize sadık bir dost arıyorsanız arayınız.
http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/hakkimizda/sahiplendirme-sistemimiz/

 

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Out

  Out yuva arıyor. Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Tiger

  Tiger kızımız dişi kısır 1.5 yaş civarında yuva arıyor Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Paşa

  Geçen hafta sahil yolunda bulunmuştu sahibi çıkmadı yuva arıyoruz . 1.5 yaş civarında erkek iyi huylu ismi ni PAŞA koyduk

 • Panço

  3 aylık labrador dişi ismi PANÇO kedilerle arası çok iyi yuva arıyor Sahiplendirme sistemi>>

 • Prenses

  Prenses kız 6 aylık Fino melezi çok üzgün hayata küstü acil yuva arıyoruz. Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Zeyna

  Alman Kurdu dişi kısır 2 yaşında ismi ZEYNA yuva arıyor Sahiplendirme sistemimiz>>