İlan Panosu

meloş un annesi leydi yuva buldu

meloş un annesi leydi yuva buldu

Husky kızımız meloş un annesi Leydi nin hikayesi çok ilginç.
Yaklaşık 6 ay kadar önce bir arabanın bagajında yavruları  ile birlikte terk edildi.
Yavrulardan kız olan ismi meloş yaşadı diğeri melek oldu.Anneyi kısırlaştırdık sürekli kaçıyordu bulunduğu bölümden ön bahçeye geliyor banyonun önünde bekliyordu.
Her gün biz yerine koyuyoruz yavrusunun yanına o tekrar tekrar kaçıyordu.Demekki artık yavrusu ile birlikte durmak istemiyor nasılsa kısırlaştı belki mahallesine gitmek istiyor diye düşündük,rahat davrandık.
( Terk eden kişinin verdiği adres barınağa çok yakın bir yerdi )Leydi barınak önünde takılan serbest gruba katıldı.Masanın üstünde uyur yemegini yer özgür takılırdı.
Yaklaşık 1 ay kadar önce Leydi yok oldu.Aradık aradık bulamadık çünki bir yerelere gitmezdi. Sonra Samatya civarında görülmüş , çocuklar  aradı ve akşamüstü buldu .Gayet bakımlıydı yani aç kalmış gibi  görünmüyordu.Kulübeye bağladık sabah baktık gene yok dedik ki leydi bizi istemiyor anlaşıldı o nedenle arayışa son verdik.
Bugün saat 15 gibi bir araç yaklaştı barınağın kapısına bir hanım çıktı size ait yani sizin barınağa kayıtlı bir köpek bulduk onu sahiplendik küpesini çıkartacağız dedi.Kim acaba diye merak ettim arabanın kapısını açtım ne göreyim bizim kaçak kız LEYDİ, kerata kendine yuva bulmuş ,yanaşmış aileye kendini  sevdirmiş ve aile son kararını vermiş .
Artık LEYDİ sokak kızı değil ev kızı olmuş.Tabii çok sevindim ve mutlu oldum.Dedim ki içimden leydi barınak tarihinde ilk kez böyle bir durum oldu yani ben hep yuva bulmaya çalışırken tam tersi oldu leydi kendine yuva buldu :)
Keşke bu duyarlı aile gibi herkes sokağındaki canlara sahip çıksa ,keşke sokaklarda şiddet olmasasokaklar güvenilir olsa,keşke her evde bir kedi veya köpek olsa ah keşke !!!
Biz gönüllülerde, evsizlere güvenilir evler bulmak için bu kadar çaba sarf etmesek acaba doğru aile mi, ya yalnış sa diye vicdan azabı çekmesek ne güzel olurdu.

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Zeus

  Zeus yuva arıyor 3 yaş kısır erkek Fransız buldog Sahiplendirme sistemimiz>>

 • 3 bebek

  2 bebektik artık 3 bebek oldular  şimdi 3 u için yuva arıyoruz efenim 3 lü asabi çete için...

 • Lokum Cocker

  Meşhur lokum KIZIMIZ (Tv lerde boy gösterdi 😜) ameliyat oldu kısırlaştı gözündeki problem GİDERİLDİ yuva arıyoruz. 10 ağustos...

 • Beagle

  Müjdeler olsun 9 yaşında ki Beagle oğlumuz yuva buldu. Şansın kime güleceği hiç belli olmuyor. Darısı diğer...

 • Homeless

  Homeless KIZIMIZ yuva buldu

 • Paytak

  İleri derece raşitik ve koa hastası paytak oğlan tedaviye çok iyi cevap veriyor, Badiguardlık bile yapıyor. Çok...