İlan Panosu

peri ve kolsuz kopuk kediler yuvalandı!

peri ve kolsuz kopuk kediler yuvalandı!

Yavru kör kedimiz PERİ ve tek kollu oğluşumuz KOPUK yuva buldu.Aylardır yuva arayışlarımıza  ilgi duyan olmadı .
 Sevgi günü kermesi ön hazırlıkları  için Tolga baba ile  barınağımıza gelen fotoğraf sanatçısı Ateş Kantürk le tanışana dek.Tolga ,Ateş beyin bir özürlü kedi sahiplenmek  istediğini söyleyince hemen kör kedicik aklıma geldi getirdik beğendiler :) hep böyle deriz  değil mi? beğendik aldık,sevdik aldık vb.Ama bu seçimlerde hep dış görüntü çok önemli güzel olsun 4 kolu olsun 2 gözü olsun fiyakalı olsun!
 Bence  artık dış görünüme önem vermeyen insanların sayısı artmaya başladı bu memnuniyet verici gelişme . Tek gözü kör kedicik peri kucağa alındı yani ok.
Şimdi bir can daha kurtarmak lazım hazır iyi bir yuva bulmuşum bırakırmıyım :)
 PERİ kedi sıkılır tek başına yanına da bir kolsuz arkadaş verelim deyince :)
1-2 dakika içinde yaşanan duygular : önce  şaşırma, sonra ikna olmaya hazır olma durumları, sonra mantıkve sonunda EVET  gerçekden de EVET .
Hemen tek kolu olmayan KOPUK geldi o da kucağa alındı olay bitti.Mutlu mesut iki insan mutlu mesut iki özürlü kedicik yuvalarına doğru yola çıktılar.
Hayvanlar sürü psikolojisi  ile hareket ederler,yani yalnız kalmak istemezler yanına kendi türünden bir arkadaş olursa mutlu olurlar .
Eğer 2 canlı eve alınamıyorsa ,o zaman çok ilgi göstermek zorundasınız çünki yalnız kalınca eşya kemirmek,havlamak,kapı tırmalamak vb anormal huysuzluklar yapabiliyorlar, o nedenle  evinize bir canlı alacaksanız  10 kez düşünün 1 kez karar verin sonu hüsran olmasın.

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Melez Yavrular

  Melez yavrularımız yuva arıyor. En Zeki eğitime açık melez köpeklerdir bunu unutmayın onlara da şans verin.

 • İda

  İda oğlumuz, Leydi kız, İrma kız, Zeytin, yuva buldu. Darısı diğer çocuklarımızın başına.

 • Beagle melezi

  Beagle melezi yavrumuz yuva buldu Darısı diğer çocuklarımızın başına.

 • Crazy

  Crazy kız stres den brandaları kemirmişti barınakta kalmak istemiyordu.Nihayet kısmeti çıktı ve yuva buldu 🙏İsmi İskandinav güneş Tanrıçası”...

 • Zeytin

  Rot kızımız ZEYTİN de yuva buldu 🙏❤️Darısı diğer çocuklarımızın başına

 • Akita

  1-1.5 yaş civarı saf kan Amerikan Akita yuva Sahiplendirme sistemimiz >>