İlan Panosu

Şimşek

Şimşek

10380998nAkşam üstü gelen ihbardaki golden ; duyarlı insanların çabaları ile saat 20.30 gibi pet nakil, Barış bey ve Belgin hanım tarafından barınağımıza getirildi. Akşam saati barınağımızın klinik kısmına kafese koyduk, mama ve suyu önünde sıcak ortamda koruma altına aldık. Genel durumu iyi görünüyor, yarın daha detaylı muayene edilecek. Göründüğü kadarı ile hava şartlarından dolayı çok üşümüş ve yığılmış kalmış sokak da.

Ben 16 senedir barınağımızın kurucu ve gönüllü yöneticisi olarak diyorum ki; golden , husky, terrier, fino vb ırk hayvanları satın alıp, iyi mamalarla bol sevgiyle, el bebek gül bebek bakıp, sonra da, kırık oyuncak gibi sokağa atan sahipler ne kadar vicdansızsa, rm ler de aşılanıp küpelenip, kısırlaştırma sonrası yuva aramayıp sokağa bırakan görevlilerde, kusura bakmasınlar eğer o rm lerin gönüllüleri varsa, ellerini taşın altına koyup pansiyon vb yerlere almıyor ve duyarsız kalıyorlarsa, onlar da bence en az bu görevliler kadar duyarsızdır benim gözümde.

1456530nYedikule den bir tek ırk hayvan sokağa mahalleye bırakılmamıştır bırakılamaz, çünkü ırk köpekler soğuktan , sıcaktan etkilenirlenir , yemek bulamazlar , çöpten beslenemezler. Vicdan sahibi duyarlı insanların sayısının artması dileği ile…

Golden oğlumuzun adını şimşek koydum. Şimşek hızıyla kendine gelsin ve asla bir daha terk edilmeyeceği bir yuvası olsun.

Sahiplendirme sistemimiz>>

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Melez Yavrular

  Melez yavrularımız yuva arıyor. En Zeki eğitime açık melez köpeklerdir bunu unutmayın onlara da şans verin.

 • İda

  İda oğlumuz, Leydi kız, İrma kız, Zeytin, yuva buldu. Darısı diğer çocuklarımızın başına.

 • Beagle melezi

  Beagle melezi yavrumuz yuva buldu Darısı diğer çocuklarımızın başına.

 • Crazy

  Crazy kız stres den brandaları kemirmişti barınakta kalmak istemiyordu.Nihayet kısmeti çıktı ve yuva buldu 🙏İsmi İskandinav güneş Tanrıçası”...

 • Zeytin

  Rot kızımız ZEYTİN de yuva buldu 🙏❤️Darısı diğer çocuklarımızın başına

 • Akita

  1-1.5 yaş civarı saf kan Amerikan Akita yuva Sahiplendirme sistemimiz >>