İlan Panosu

topkapılı uğur yuva buldu

topkapılı uğur yuva buldu

Akşam saatlerinde  telefon çaldı ses çok ağlamakla idi.Topkapı kaleiçinde   trafik kazası  geçirmiş kemiği dışarda olan bir köpek için yardım isteniyordu.Malum akşam saatlerinde araç sorunu var, kendi imkanınız ile getirebilirseniz barınaktayım yardımcı olurum dedim.
Yarım saat sonra özel bir araçla köpek geldi.Getiren kişi kendini tanıttı daha önce barınağımızda gönüllü olmak isteyen başvuru yapan bahar hn imiş.Kısmet böyle bir olayla tanışmak  imiş.O bölgede ki köpeklere  hayvansever bir arkadaşımız    bakardı, büyük ihtimal onun baktıklarından biridir diye düşündüm.
Tedaviye başladık açık yaranın tedavisi de uzun sürüyordu.
Fakat  Uğur sıkıldı artık iyileştim beni bırakın diyordu başladı kulübeleri kemirmeye  fayda etmiyordu yer değiştirmek biz sabrettik yenen kulübe olsun ama iyileşmeden bırakamazdık.Ve 5 ocak pazartesi günü artık Uğur un gitme zamanı geldi yaranın % 95 i kapandı .Arkadaşımızı aradım aracım yok gelip köpeği alıp mahalleye bırakırmısın diye ,tamam dedi yarın gelir alırım.
Biraz sonra aradı ona yuva buldum hemen geliyorum dedi ve Topkapılı Uğur çerkezköyde çiftliğe koruma köpeği olarak gitti.
Darısı diğer köpeklerimizin kedilerimizin başına.

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Melez Yavrular

  Melez yavrularımız yuva arıyor. En Zeki eğitime açık melez köpeklerdir bunu unutmayın onlara da şans verin.

 • İda

  İda oğlumuz, Leydi kız, İrma kız, Zeytin, yuva buldu. Darısı diğer çocuklarımızın başına.

 • Beagle melezi

  Beagle melezi yavrumuz yuva buldu Darısı diğer çocuklarımızın başına.

 • Crazy

  Crazy kız stres den brandaları kemirmişti barınakta kalmak istemiyordu.Nihayet kısmeti çıktı ve yuva buldu 🙏İsmi İskandinav güneş Tanrıçası”...

 • Zeytin

  Rot kızımız ZEYTİN de yuva buldu 🙏❤️Darısı diğer çocuklarımızın başına

 • Akita

  1-1.5 yaş civarı saf kan Amerikan Akita yuva Sahiplendirme sistemimiz >>