Hastalar

yakılan kedi kavruk yuva buldu

yakılan kedi kavruk yuva buldu

BARINAGIMIZDA HEYECANLI DAKIKALAR :)) BILIYORSUNUZ KI KAVRUK KEDIMIZI ATESE VERMISLER,UZERINDE SİGARA SÖNDÜRMÜŞLER VE İŞKENCE ATMİŞLERDİ… MURAT ABISI ONU TEDAVISI BOYUNCA HİÇ YANLIZ BIRAKMADI.. ONU MASALLARLA UYUTTU ŞARKILAR SÖYLEDİ… KAVRUGUMUZUN TEDAVISI BİTTİ.. ŞİMDİ MİSKET ABISI İLE TANISMAYA EVE GIDIYOR. KENDILERI ICIN EVDE YAPILMIS TRIPLEX AHŞAP KULUBEDE MISKET ABIYLE BERABER OYUNLAR OYNAYIP EĞLENECEKLER… 
YOLUN AÇIK OLSUN KAVRUK OĞLAN BABANLA BERABER TÜM ACILARI UNUTUN

*KAVRUK UN İLK GÜN Kİ GELİŞ HİKAYESİ:
CERRAHPAŞA DAN  BİR  HAYVANSEVER BAYAN  SOKAK KEDİSİNİ DİRİ DİRİ YAKMIŞLAR  İHBARINDA BULUNMUŞ. EKİPLERİMİZ  İHBAR ÜZERİNE  HEMEN ADRESE GİDİYOR VE   KEDİYİ ALIP BARINAĞIMIZA GETİRİYOR.KUTU  İÇİNDEKİ KEDİYİ HEMEN BARINAĞIN KLİNİK KISMINA GÖTÜRDÜK VE  ŞOK İÇERİSİNDE KALDIK  .KUCAĞIMA ALDIĞIMDA MIRIL MIRIL SEVGİ SESLERİ ÇIKARAN , ZARARSIZ BİR SOKAK KEDİSİ İDİ.BU KEDİCİĞİN ÜZERİNE NASIL BENZİN VEYA YAKICI BİR ŞEY DÖKÜLÜP ATEŞE VERİLİR ,ÜZERİNDE SİGARA SÖNDÜRÜLÜR ANLAMIŞ DEĞİLİM.
HAYVANSEVER GAZETESİNDEN SEVGİLİ ZEYNEP ARKADAŞIMIZIN YAZDIĞI GİBİ SUÇU SADECE FARKLI TÜRDE DOĞMAK”ÜSTÜN İNSAN “DEĞİL  KEDİ OLMAK!
TOPLUMDA EN ZAYIF HALKA HAYVANLAR VE ÇOCUKLARDIR.ÇÜNKİ SAF VE TEMİZDİRLER KENDİLERİNİ KORUYAMAZLAR O NEDENLE ŞİDDET,İŞKENCE,İSTİSMAR ÖNCE HAYVANLAR ÜZERİNDE  BAŞLAR SONRA İNSANA YÖNELİR .BU GÜN NASIL OLSA HAYVAN DİYE GÖZ YUMULUR SES ÇIKARILMAZ  ,TEPKİ VERİLMEZ ,MÜDAHALE EDİLMEZ İSE BU ŞİDDET YARIN ÖBÜR GÜN SİZE YA DA SEVDİKLERİNİZE YÖNELİR .
CANINIZ O ZAMAN EN AZ BU ZAVALLLI KEDİ KADAR YANAR!
İHBARI YAPAN BAYANI  NASIL OLMUŞ OLAY ARAŞTIRDINIZ MI DİYE ARADIM VE DAHADA ŞAŞIRDIM  DETAYLARI ÖĞRENİNCE.
BAYAN CERRAHPAŞADA OTURUYOR ALIŞVERİŞ İÇİN KOCAMUSTAFAPAŞA XXXX  KARAKOLU CİVARINA GİDİYOR.BAKIYOR TAM KARAKOLUN ÖNÜNDE BU KEDİCİK GELEN BAKIYOR GİDEN BAKIYOR  AMA SADECE BAKIYORLAR  NE OLMUŞ BU ZAVALLIYA DİYE İLGİLENEN KİMSE YOK HEMEN CİVARDAN BİR KUTU BULUYOR EVE GÖTÜRÜYOR KEDİYİ VE BELEDİYEYİ ARIYOR.AKŞAM ÜSTÜ TEKRAR KEDİYİ BULDUĞU YERE GİDİYOR VE KARAKOL  POLİSLERİNE SORDUYOR.MEĞERSE  MAHALLENİN KEDİSİ İMİŞ  ZAVALLI KAVRUK diri diri yakılan sokak kedisi!
YILLARDIR KARAKOL CİVARINDA YAŞARMIŞ AMA NASIL  KEDİCİĞİN  NASIL BU HALE GELDİĞİNİ GÖRMEMİŞ KİMSE.
BEN BU İŞİN PEŞİNİ  BIRAKMAK  İSTEMİYORUM  AVUKAT ARKADAŞLARA SESLENİYORUM KARAKOLUN HEMEN DİBİNDE KEDİYİ YAKIYORLAR KİMSENİN KILI KIPIRDAMIYOR KAMERALAR YOK MU ?SESSİZ Mİ KALACAĞIZ. SAPIK ,VİCDANSIZ, HASTA RUHLU MAHLUKATLARIN YAPTIKLARI YANINA MI KALACAK.AVUKAT ARKADAŞLAR DETAYLAR İÇİN ARAYABİLİRLER .
212 633 58 57-EMAİL :[email protected]
KEDİCİĞİN DETAYLI MUAYENESİNDE KULAĞINDA ,BAŞINDA ,KOLTUK ALTLARINDA SİGARA YANIKLARI TESPİT EDİLDİ.SIRT TÜĞLERİ,BIYIKLARI VE BİR AYAK PATİSİ TAMAMEN YANMIŞ DİĞER AYAK PATİSİ KISMEN YANMIŞ YOĞUN YANIK KOKUSU HAKİM .
İSMİNİ KAVRUK KOYDUM.KAVRUK KEDİ YEDİKULE DARÜLACEZESİNDE KORUMA ALTINA ALINDI.
KAVRUK KEDİ İÇİN AD MAMA,KALİTELİ KURU MAMA VE KLİNDAN 600 MG  AMP,VİT C AMP DESTEĞİ BEKLİYORUZ.
http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/yardim-etmek-istiyorum/
http://www.yhdd.org.tr/bagis-yapin/
diri diri yakılan sokak kedisi!diri diri yakılan sokak kedisi!diri diri yakılan sokak kedisi!

Hastalar

More in Hastalar

 • Minik yavru

  Ey insanımsı yaratıklar minik bir yavrudan ne istediniz! Bugün akşam üstü yolda çocukların elinde iple çekiştirilen karnı...

 • Gülhane de şiddet

  Gülhane parkında taciz ve şiddete maruz kalan köpeciğin ismi zeytin imiş. Zeytin nasıl diye soranı çok ama...

 • Mert artık yürüyor

  Sabırla koruk helva olur. Yüzde 1 bile şans olsa her tür tıp veya alternatif tıp tedaviyi denemek...

 • Paytak

  İleri derece raşitik ve koa hastası paytak oğlan tedaviye çok iyi cevap veriyor, Badiguardlık bile yapıyor. Çok...

 • Barınakta kedi olmaz

  Yağmur değil fırtına gibi hasta, kör, annesiz kediler geliyor. “Köpek barınağında kedi olmaz , seslerden strese giriyorlar”...

 • Bebek kediler

  3 bebek kedi. Göbek bağları bile üzerinde. Daha 1-2 günlükler. Acil süt anne arıyorlar.