İlan Panosu

Yaşlı Bibi

Yaşlı Bibi

Körler sağırlar birbirini ağırlar misali ,baktık ki ilanlarımıza karşılık kimseden ses seda çıkmadı ve bu çocuklar zorda, Bibi ile ayaz ı birbirimize yani gönüllülerimize sahiplendirdikAyaz ı Itır anne , Bibi yi Can baba ya verdik gitti. Yaşamlarının son demlerini Bibi ve Ayaz artık daha özel ilgi ve alakayla bakılacakları yuvalarında geçirecekler.

12208788

1 Eylül 2015

Yaşlı, bir göz kör, diğer göz erimiş çukuru var. 500 gr kadar minik bir pincher topkapı civarında sokakta bulundu. Bölgemizin hayvanı olduğu için barınağa aldık. Tetkikler için kliniğe gönderdik. Penis felci olmuş köpecik. Darbeye bağlı omurilik zedelenmesi ve o bölgeye giden sinirkerin felç olma durumu mevcut su an. Penisin bir kısmı sürekli dışarıda. Zamanla sinirler beslenip normal hale dönmesi için her gün 1/4 benexol veriliyor. Tedavisi bu kadar. İsmini BİBİ koydum. Bibinin fazla zamanı yok dişleri de dökülmüş 3-5 dişi kalmış. Son günlede barınak yerine huzurlu, daha çok sevgi ile bakılabileceği bir aile çıkar mı acaba ? Belki şanslıdır, yuva buluruz haydi bibi şansın bol olsun.

11894482_10153196930877983_5169601148450925929_o

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Out

  Out yuva arıyor. Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Tiger

  Tiger kızımız dişi kısır 1.5 yaş civarında yuva arıyor Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Paşa

  Geçen hafta sahil yolunda bulunmuştu sahibi çıkmadı yuva arıyoruz . 1.5 yaş civarında erkek iyi huylu ismi ni PAŞA koyduk

 • Panço

  3 aylık labrador dişi ismi PANÇO kedilerle arası çok iyi yuva arıyor Sahiplendirme sistemi>>

 • Prenses

  Prenses kız 6 aylık Fino melezi çok üzgün hayata küstü acil yuva arıyoruz. Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Zeyna

  Alman Kurdu dişi kısır 2 yaşında ismi ZEYNA yuva arıyor Sahiplendirme sistemimiz>>