İlan Panosu

yaşlı cocker düşkün yuva arıyor

yaşlı cocker düşkün yuva arıyor

Cocker cinsi köpekler her ne hikmetse sokça sokağa atılmaya başlandı şu sıra 2 gün ara ile ayrı ayrı 2 yaşlı cocker geldi 1. si elbiseleri ile atıldı sokağa ismi hüzün dişi bugün ise 2. cocker terk edildi bu sefer sokağa atılmadı araba ile getirildi bu çok yaşlandı çok çocuğu oldu,artık kulakları da duymuyor  patron yazık olmasın burda al barınağa götür dedi gibi saçma sapan bir nedenle terk edildi.Ben diyorum ki bir gün sen de yaşlanacaksın ve senin çocukların seni el üstünde tutmak yerine terk edecek DARÜLACEZE ye inanın bu böyle olacak hissediyorum.Çok çocuğu olmuş ne demek bu dişisini kısırlaştırsa idin olmayacaktı ben de derim ki çocuklarını al sat baba artık iş göremiyor yani üreyemiyor posası çıktı terk et.Bu mantıkla terk edildi çoşkun cinsel potansiyeli bitmemiş olsa adam üretecek .İşte yasa tasarısında düzenlenmesi gereken önemli maddelerden biri bu olmalı merd,ven altı üretimine yasak koymak.Yani 1 erkeği 1 dişi köpeği olan yasal olmayan yoldan üretip ticaretini yapmamalı.Yazık bu hayvanlara .
İsmini DÜŞKÜN   koydum bir  zamanlar kartaldı şimdi DÜŞKÜN oldu.Düşkün oğlumuzun kulakları duymuyor gözler hafif kataraktlı onu bu hali ile kabul edecek yuvasını ona açacak aile arıyoruz.
http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/hakkimizda/sahiplendirme-sistemimiz/

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • İvan

  2 aylık erkek russain blue ismi İvan yuva arıyor 05357126390

 • 5 veriyoruz 15 geliyor

  2017 ye veda ederken sahiplenen her patili dostumuza seviniyoruz. Fakat 5 veriyoruz 15 geliyor. Ne olacak bunun...

 • Spice

  Minicik bir ev köpeği jackrussell melezi erkek iyi huylu 3 yaş civarı yuva arıyoruz ismi SPICE

 • Blue

  Bastın bacak engelli blueeeeee kızımız yuva buldu hikaye çok ilginç. Özlem anne barınağımıza cuma günleri gelen gönüllü...

 • Teo

  Teo oğlumuz çok akıllı wc eğitimi var emekli evde insan olan hiç yalnız kalmayacak bir aile arıyoruz...

 • Melez Yavrular

  Melez yavrularımız yuva arıyor. En Zeki eğitime açık melez köpeklerdir bunu unutmayın onlara da şans verin.