İlan Panosu

yaşlı cocker düşkün yuva arıyor

yaşlı cocker düşkün yuva arıyor

Cocker cinsi köpekler her ne hikmetse sokça sokağa atılmaya başlandı şu sıra 2 gün ara ile ayrı ayrı 2 yaşlı cocker geldi 1. si elbiseleri ile atıldı sokağa ismi hüzün dişi bugün ise 2. cocker terk edildi bu sefer sokağa atılmadı araba ile getirildi bu çok yaşlandı çok çocuğu oldu,artık kulakları da duymuyor  patron yazık olmasın burda al barınağa götür dedi gibi saçma sapan bir nedenle terk edildi.Ben diyorum ki bir gün sen de yaşlanacaksın ve senin çocukların seni el üstünde tutmak yerine terk edecek DARÜLACEZE ye inanın bu böyle olacak hissediyorum.Çok çocuğu olmuş ne demek bu dişisini kısırlaştırsa idin olmayacaktı ben de derim ki çocuklarını al sat baba artık iş göremiyor yani üreyemiyor posası çıktı terk et.Bu mantıkla terk edildi çoşkun cinsel potansiyeli bitmemiş olsa adam üretecek .İşte yasa tasarısında düzenlenmesi gereken önemli maddelerden biri bu olmalı merd,ven altı üretimine yasak koymak.Yani 1 erkeği 1 dişi köpeği olan yasal olmayan yoldan üretip ticaretini yapmamalı.Yazık bu hayvanlara .
İsmini DÜŞKÜN   koydum bir  zamanlar kartaldı şimdi DÜŞKÜN oldu.Düşkün oğlumuzun kulakları duymuyor gözler hafif kataraktlı onu bu hali ile kabul edecek yuvasını ona açacak aile arıyoruz.
http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/hakkimizda/sahiplendirme-sistemimiz/

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Zeus

  Zeus yuva arıyor 3 yaş kısır erkek Fransız buldog Sahiplendirme sistemimiz>>

 • 3 bebek

  2 bebektik artık 3 bebek oldular  şimdi 3 u için yuva arıyoruz efenim 3 lü asabi çete için...

 • Lokum Cocker

  Meşhur lokum KIZIMIZ (Tv lerde boy gösterdi 😜) ameliyat oldu kısırlaştı gözündeki problem GİDERİLDİ yuva arıyoruz. 10 ağustos...

 • Beagle

  Müjdeler olsun 9 yaşında ki Beagle oğlumuz yuva buldu. Şansın kime güleceği hiç belli olmuyor. Darısı diğer...

 • Homeless

  Homeless KIZIMIZ yuva buldu

 • Paytak

  İleri derece raşitik ve koa hastası paytak oğlan tedaviye çok iyi cevap veriyor, Badiguardlık bile yapıyor. Çok...